PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent kontaktu nie wysyła wiadomości



okmiwww
27-09-2013, 17:47
Mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić:
Zakupiłem nowy wygląd strony. Po pobraniu w paczce wyglądu jest wygląd + moduły, componenty i dodatki oraz baza danych, którą jak się wgra to po włączeniu nowej skórki wszystko wygląda tak jak na stronie której kupiłem szablon. Wszystko było by idealnie, ale zakładka kontakt nie działa tak jak powinna. Nie wysyła wiadomości.
Przed zabiegiem wszystko działało, kontakty jest ustawiony tak jak wcześniej i nie działa.
próbowałem ustawić to od nowa - nic, próbowałem podmienić pliki kontaktu na serwerze - nic, próbowałem ze zwykłej wersji wgrać bazę a właściwie fragment odpowiadający za kontakt.

Ma ktoś pomysł co mogło pójść źle?

palyga007
27-09-2013, 20:19
Generalnie najlepszym rozwiązaniem takiej sytuacji jest zwrócenie się do twórców szablonu. Oni najlepiej wiedzą co "w trawie" piszczy. Razem z szablonem masz na pewno udostępniony system ticketów.

Gall Anonim
27-09-2013, 22:52
Przełącz na standardowy szablon i sprawdź dla pewności.

okmiwww
28-09-2013, 10:35
Gall Anonim: Sprawdziłem, po przestawieniu na nomralny tez nie działa, czyli po wgraniu szablonu, bazy danych coś się spaprało... Na pewno baza danych coś zepsuła. Czy można od nowa zainstalować standardowy KONTAKT?, które pliki musiałbym nadpisać w bazie, żeby to naprawić, które pliki na serwerze nadpisać, żeby to naprawić? Czy mój tok myślenia jest dobry?

zwiastun
28-09-2013, 12:58
Nie ma tak co kombinować, jeśli podejrzewasz, że źródłem jest błąd w instalacji komponentu - zainstaluj Joomla tak, jak byś instalował komponent. Brakujące/uszkodzone pliki zostaną nadpisane. Oczywiście, najpierw kopia zapasowa.