PDA

Zobacz pełną wersję : sh404SEF 4.1 źle wyświetlany tytuł po aktualizacji



zaxxx
29-09-2013, 11:16
witam
mam problm z komponenetm sh404SEF w wersji 4.1. Dotychczas używałem wersji 3.7, wszystko chodziło OK, jakies 2 tygodnie temu zakupiłem wersję 4.1 , dostałem maila od producenta z instrukcją instalacji oraz aktualizacji. Zrobiłem jak było napisane, a więic zainstalowałem na starą wersję ponieważ według producenta komponent sam robi backup oraz przywraca automatycznie po aktualizacji lub po ponownej instalacji. Poniekąd jest to prwda ponieważ po aktualizacji wszystkie wcześnie zdefinowane nazwy stron , czy metatagi były OK, problem polega na tym że są źle wyświetlane tytuły stron. Pierwotnie były wyświetlane tytuły tak jak zostały zdefiniowane, a teraz tytuł strony ma format "Tytuł menu - Nazwa strony" czyli np. "Dekoratorka - Ekipa remontowa Wrocław" , a powinno być "Profesjonalne prace dekoratorskie - Szpachlowanie, Malowanie - Wrocław i okolice", od tygodnia nie dostałem żadnego maial od producenta więc pisze tutaj z prośbą o pomoc.

Pozdrawiam

Jac
29-09-2013, 13:45
E-mail mógł trafić do spamu. Na twoim miejscu napisałbym na forum wsparcia. Odpowiadają z dnia na dzień: http://anything-digital.com/forum/extension/sh404sef/.

zaxxx
29-09-2013, 14:34
cos nie halo z templatka, chyba nie dzialaja razem za dobrze, zmienilem templatke na jedna ze standardowych i jest OK, wiec bede chyba musial pozostac przy starej wersji ... albo zmienic skorke.

dzieki i pozdrawiam