PDA

Zobacz pełną wersję : logowanie w localhost



stasio
29-09-2013, 22:00
Witam... jak joomle 1.5.23 którą chce zmigrowac do 2.5 ale....... utyka mi na logowaniu do PA, zapętla to samo , prosi o podanie hasła...
Raz juz miałem taki problem ale nie wiem jak to obszedłem :/ może mi ktoś podpowiedzieć nim wywalę kompa za okno?

Tor_
30-09-2013, 09:11
Zaczekaj z tym wyrzucaniem za okno ,jak dobry sprzęt to stanę koło tego okna:) .O jakie hasło pyta do Panelu Administracyjnego joomla? .Czy raczej do bazy danych na serwerze lokalnym pewnie tam masz ustawione hasło na użytkownika bazy

stasio
30-09-2013, 10:48
mam kopie strony z serwera na kompa dane i przy logowaniu w PA ciągle wraca do logowania.... ani nie podaje ze błędne hasło ani nic... tylko ciągle w kółko to samo

Gall Anonim
30-09-2013, 10:59
Którą metodą migrujesz?
W jednej z metod przy wykorzystaniu JUPgrade - jest dodawany przedrostek do nazwy użytkownika dla witryny po migracji - nie pamiętam dokładnie jaki - ale sam kiedyś miałem z tym problem (jak się okazało banalny).
Pzdr
P.S. Może warto zrobić kopię zapasową, zaktualizować Joomla do 1.5.26 i dopiero migrować? - co sądzisz?

stasio
30-09-2013, 11:35
migrowałem juz wieloma portalami wiec wiem jak to ugryźć dalej i jak robić tylko ta denna błachosta mnie frustruje .... wszytsko jest ok z instalacją front chodzi itd... tylko samo zalogowanie zeby zainstalować jupgrade

Gall Anonim
30-09-2013, 12:00
@stasio - ok - jak nie masz dostępu do zaplecza to jeżeli masz po ftp wrzuć "Ratuj Admina" (właściwą wersję) autorstwa Joli i jak to mawiają "po ptokach":spoko: