PDA

Zobacz pełną wersję : CRM? Helpdesk? rozwiązania



rkonik
30-09-2013, 10:16
Witam.
Nie znalazłem innego miejsca dlatego piszę tutaj jeżeli źle to proszę przenieść temat.

Wiem że to jest forum o Joomli i często z niego korzystam. Natomiast napotkałem "problem" jeżeli to tak można nazwać. Chodzi o kontakt z klientem i pomoc jemu.

Dlatego poszukuję rozwiązania najlepiej GNU GPL które będzie spełniało takie funkcje jak Ticket w heldesku oraz coś co będzie przypominało klientom np o płatności lub będę mógł sam wysłać wiadomość.
Jeżeli chodzi o ilość obsługiwanych Ticketów i wiadomości to nie jest duża wręcz minimalna bardziej chodzi o uporządkowanie tego wszystkiego w jednym miejscu.

Jakie rozwiązanie proponujecie lub korzystacie może już z takowego.

Gall Anonim
30-09-2013, 10:28
Całkiem sporo systmów typu Ticket jest na JED (jakby co to wpisz w google JED Joomla - wyskoczy napierwszym miejscu).
Są to rozszerzenia płatne, ale na 100% cośsobie znajdziesz.
Pzdr

Tor_
30-09-2013, 10:35
Helpdesk Pro (http://joomdonation.com/components/helpdesk-pro.html) Bilety ,kategorie, własne dodatkowe pola,itp

Gall Anonim
30-09-2013, 10:53
O i tutaj jak wskazał Tor_ masz konkretny przykład fajnego i co więcej taniego rozwiązania.
================================================== =====================

Cześć @Tor_
:)
nie znałem tego - co ciekawe naprawdę tanie - przy okazji - kojarzysz jak z tłumaczeniem (do dorobienia, czy jest?)
Pzdr

rkonik
01-10-2013, 11:28
Myślałem o czymś bardziej niezależnym od Joomla. Dlatego moje pytanie w tym dziale.

Cena za Helpdesk Pro (http://joomdonation.com/components/helpdesk-pro.html) jest nawet rozsądna.
Z tego co wnioskuję proponujecie bardziej skupić się na płatnych rozwiązaniach niż GNU GPL?

alex51
01-10-2013, 12:14
Myślałem o czymś bardziej niezależnym od Joomla. Dlatego moje pytanie w tym dziale. Sugeruję zamieszczenie swojego postu w miejscu bardziej niezależnym od Joomla! a więc nie na forum.joomla.pl.

rkonik
01-10-2013, 13:05
Sugeruję zamieszczenie swojego postu w miejscu bardziej niezależnym od Joomla! a więc nie na forum.joomla.pl.
Wypaczenie idei wolnego oprogramowania - czyli dzielenia się wiedzą.
I typowe zachowanie Polaka wiem ale nie powiem.

Zasugerowanie jakiegoś rozwiązania nie łamie regulaminu forum a wręcz przeciwnie może pokazać że społeczność joomli jest zgrana i potrafi pomóc.

Gall Anonim
01-10-2013, 15:50
I typowe zachowanie Polaka wiem ale nie powiem.
@rkonik
1. jesteś również Polakiem ( a przynajmniej tak zakładam)
2. co zrobiłeś aby samemu dać przykład iż można postępować innaczej? (zacząłeś marudzić? - może tak by uderzyć w inny ton - podziękować za to co dostałeś i poprosić o jeszcze gdyby ktoś ewentualnie posiadał taką wiedzę)
3. dostałeś również z marszu kilka odpowiedzi nawet ze wskazaniem przez @Tor_a fajnego i niedrogiego komponentu - ok - chciałeś coś niezależnego od Joomla -ja osobiście nie znam bo akurat jestem "fanatykiem" Joomla (powiedzmy :spoko:) - może jednak warto zerknąć i przećwiczyć zaproponowane rozszerzenie (?)
Dobra - dość tego moralnego bla, bla - poproszę o uśmiech na twarz.

rkonik
01-10-2013, 17:24
Widzisz @Gall może i użyłem ostrych słów ale @alex51 mógł napisać "poszukaj w google". Dla mnie jego wypowiedź jest równoznaczna z tym stwierdzeniem "poszukaj w google" tylko powiedziane w inny sposób.

Na tym forum zapewne jest sporo osób które mają podobny "problem" i zapewne w jakiś sposób sobie z nim radzą. Po przeczytaniu przeróżnych publikacji w sieci najczęstszym wymienianym rozwiązaniem to dwa CRM-y. Olbrzymie kombajny które dla mnie są zbędne są zbyt olbrzymie jak na moje wymagania.
Dlatego pytam tutaj a wrzucanie mi o niewłaściwym forum jest tutaj niezrozumiałe i zbędne. Być może rozwiązanie w postaci komponentu dla joomli okaże się w zupełności wystarczające. Niestety nie mam doświadczenia w tego typu rozwiązaniach. Natomiast wiem jedno przy rosnącej ilości klientów nadchodzi moment że ilość pytań i spraw rośnie i najlepszym rozwiązaniem jest uporządkowanie i zautomatyzowanie niektórych procesów bo inaczej się pogubimy. A to zaczyna już źle wyglądać w oczach klienta.

Dlatego napisałęm

Myślałem o czymś bardziej niezależnym od Joomla. Dlatego moje pytanie w tym dziale.


Wystarczy podpowiedzieć i nakierować lub nawet wyjaśnić że inne rozwiązania niezależne od joomli mogą być zbyt wielkie na moje potrzeby a nie odrazu wyganiać z forum.