PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatkowa kopia głównego menu w artykule



Mk-Mateusz
03-10-2013, 11:22
Witam.

Mam na górze strony Menu Główne w którym po najechaniu na przycisk rozwija się w dół poszczególne menu tej grupy menu głównego.
Wybieram sobie jedną z pozycji i po otwarciu widzę artykuł na całą stronę.

Jak zrobić aby obok artykułu po lewej stronie widoczne było menu - to które się rozwija po najechaniu na przycisk?

FIRMA USŁUGi COS COŚ
I1
I2
I3

Po najechaniu na FIRMA rozwija się powyższa lista, chciałbym aby ona była widoczna w każdym z artykółów I1,I2,I3 po lewej stronie.

Chyba dobrze wyjaśniłem wszystko?

pyziak
03-10-2013, 11:32
Stworzyć osobne menu i jako typ pozycji menu wybrać alias (oczywiście ten, który Cię interesuje) następnie umieścić moduł z tym menu w

Mk-Mateusz
03-10-2013, 12:41
Dzięki coś się pojawiło:)
1) Muszę zawsze tworzyć osobne menu dla każdej głównej kategorii z głównego menu? (czyli osobne dla FIRMA, osobne dla USŁUGI, osobne dla COŚ....??

2) Nie ma innej opcji aby z automatu sobie pociągneło z nadrzędnego menu czyli z FIRMA wszyskie I1,I2 itp?

3) Niby dodałem menu ale co dać w aliansie? Po kliknięciu wraca na stronę główna? Domyslam sie ze powinienem wskazac kolejne elementu menu FIRMA czyli I1,I2,I2?

KES
03-10-2013, 12:48
Moduły -> Utwórz moduł: Menu -> Opcje -> Wybierz menu: Twoje_menu -> Rozpocznij od poziomu: 2.

Mk-Mateusz
03-10-2013, 13:08
działa pięknie:)