PDA

Zobacz pełną wersję : Darmowy Kalendarz z wydarzeniami- coś ładnego potrzebuję.



ded
04-10-2013, 11:18
Wiem, że takich tematów było dużo, ale przerobiłem chyba wszystkie polecane w nich kalendarze i jak trafi się coś ładnego, to płatne. Tworzę stronę http://komputeroweprawojazdy.pl/ jak widać użyłem jevents. Niestety w wersji darmowej wygląda strasznie prymitywnie. Ma też rozbudowane możliwości a ja potrzebuję czytelności i prostoty. Konkretnie:

Kalendarz w takiej formie jak widać, widok miesięczny, po najechaniu na dany dzien wyskakuje balonik z krótką informacją o adresie i godzinie szkolenia. Najbliższe terminy mam 16-17 listopada, po najechaniu można tylko kliknąć, wejść w przeglądanie szczegółów. Może to i fajne, jak ktoś planuje sobie skrupulatnie kilka- kilkanaście wydarzeń w ciągu dnia- ja potrzebuję krótkie info w baloniku po najechaniu- bez wchodzenia głębiej. Czy ktoś może polecić coś prostego i ładnego? Strona jest lekko "cukierkowa" a ten kalendarz to taki szczur (z domyślnych szablonów i tak najładniejszy). Help bo mi się już pomysły skończyły. Joomla 2.5 najnowsza.

tomaszek83
04-10-2013, 11:26
Sory @ded ale forum to nie koncert życzeń. Zresztą pojęcie ładne jest subiektywne. Skoro przerobiłeś wszystkie polecane i nic sie nie trafiło to może czas zainwestować parę monet. Już nie wspomnę że prowadzić biznes (komputeroweprawojazdy) i zbierać kaskę to się chce, ale już inwestować to niekoniecznie. Najlepiej niech jakiś łoś podpowie coś za darmo.

ded
04-10-2013, 11:56
Nie zaglądaj mi do kieszeni ;) Jak mi ktos podpowie, to reczej nie bedzie łosiem tylko uczynną osobą- może akurat przerabiał temat i trafił na coś fajnego.