PDA

Zobacz pełną wersję : Nawigacja jako linki do artykułów



benzulli
07-10-2013, 20:32
Witam

Robię pierwszy raz stronę w joomli i potrzebuję w nawigacji po prostu ustawić, żeby w menu po prawo jak nacisnę przykładowo "Kontakt" to żeby wyskakiwał mi artykuł z danymi do kontaktu, a nie kategoria. Jest to banalna rzecz i pewnie łatwiej było by ją zrobić w htmlu, lecz dostałem takie zadanie zrobienia tego w joomli i teraz muszę się trochę z tym oswoić.

Proszę o pomoc.

Gall Anonim
07-10-2013, 20:56
Odpowiem - chociaż jest to zagadnienie ze "żłobka" Joomla
- w możliwościach wyboru typu elementu menu jest dostępna opcja pojedynczy artykuł - i to jest twooje rozwiązanie - tworzysz artykuł i wskazujesz go w ten sposób,
- inna sprawa to fakt iż do utaowrzenia kontaktu mamy komponent kontakt specjalnie stworzony i dedykowany w tym celu
Pzdr

benzulli
07-10-2013, 21:55
Rozwiązałem problem. Gotowe. Dzięki za pomoc.

Gall Anonim
07-10-2013, 22:03
Coś mieszasz, albo mylisz działanie.
Jest możliwość przypisania konkretnej kategorii, wyróżnionych, wyróżnionych ze wskazanej kategorii, pojedynczego artykułu, listy, przeglądu - nie bardzo wiem czegotu ci jeszcze brakuje?
Popróbuj - potestuj.
Pzdr

benzulli
07-10-2013, 22:16
Przepraszam za zamieszanie, poradziłem sobie, zbyt pochopnie podjąłem decyzję o przyleceniu tutaj i poskarżeniu się, że coś nie działa, po prostu zwyczajnie nie przetestowałem dokładnie. Teraz wszystko działa tak jak należy, dzięki, Gallu :) Do zamknięcia.