PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z komponentem K2 nie wyświetla opisu kategorii



grzesiek2
07-10-2013, 20:53
Witam, posiadam Joomla w wersji 2.5 i mam zainstalowany komponent K2 2.6.7. Ustawiłem wszystko tak samo jak w innym zapleczu Joomli 2.5 na tym samym serwerze netmark. Jednak pomimo tego że w "Opcje widoku Przegląd kategorii" mam opis ustawiony na tak i w opisie kategorii jest tekst to na stronie się nie wyświetla (wyświetlają sie tylko artykuły) Drugi problem w ustawieniu UKŁAD KATEGORII ARTYKUŁÓW przy ustawieniu liczby podstawowych np 3 lub 4 nie działa wyświetlają się wszystkie artykuły na jednej stronie jak jest ich 20 to 20 się wyświetli. Strona wcześniej była na innym serwerze Netlook została przeniesiona 3 miesiące temu a K2 instalowałem dziś. Wyczyściłem pamięc podręczną i usunołem przestarzałe pliki i nic to nie pomogło. Nie mam pomysłu co może byc nie źle. Czy ktoś miał podobną sytuacje? z góry dzięki za każdą odpowiedź.

Bazyl
07-10-2013, 21:08
Hej,

Jak można Ci pomóc bez adresu strony?
Czy uzywasz standardowego szablonu K2?

grzesiek2
07-10-2013, 21:34
Hej, Bazyl dzięki za zainteresowanie się tematem ale udało i się to naprawic, zmieniłem Alias w pozycji menu i wyświetla sie opis kategorii oraz odpowiednia liczba artykułów :).