PDA

Zobacz pełną wersję : Edytowalna lista placówek



ChaYim
07-10-2013, 21:18
Witam.
Poszukuję sposobu (tricku / komponentu) aby móc dodawać do artykułu "Placówki" listę:
Miasto:
Nazwa placówki:
Adres:
Tel.:

Do tej pory wystarczał mi komponent FIELDS ATTACH. Jednak nie ma w nim możliwości stworzenia fielda który będziem można do woli powielać:
czyli, w FIELDS ATTACH tworzę fielda "Placówka 1" i przypisuję do danego artykułu/kategorii... Edytując artykuł wypełniam tego fielda i wyświetla mi sie w pewnym miejscu pod artem. Problem w tym że chcąc dodać 100 kolejnych placówek muszę dodać 100 kolejnych fieldów, a chcąc edytować bądź usunąć jedną z nich muszę przeszukać setki (prawie) niepoukładanych linni w PA.

Chciałbym otrzymać coś w tym stylu:
Dodaję jendego fielda którego można do woli powielać z poziomu edycji arta i za jednym razem stworzyć 100 placówek a nie spędzać 2h na kopiowaniu fieldówa a póżniej kolejne 2h na wpisywaniu danych placówek...

Bazyl
07-10-2013, 21:33
Hej,

Nie rozumiem: jeden artykuł to jedna placówka, czy wiele placówek?

palyga007
07-10-2013, 22:00
Zainteresuj się fields and filters, którego twórcą jest użytkownik KES bo chyba to jest to o co Ci chodzi.

ChaYim
08-10-2013, 10:51
jeden artykuł to jedna placówka, czy wiele placówek?
W jednym artykule "Placówki" jest wylistowanych wiele placówek.


Zainteresuj się fields and filters
Sprawdziłem, jednak tak samo jak z Fields Attach mie ma możliwości dodania większej ilości placówek bez wcześniejszego stworzenia konkretnej ilości pól

KES
08-10-2013, 11:11
@ChaYim w Fields and Filters nie ma jeszcze takiego pola. Możemy się jakoś dogadać i mogę Ci takie pole napisać :)

palyga007
08-10-2013, 16:57
@KES
No popatrz a bym sobie głowę dał uciąć, że się da:) Naprawdę muszę się dokładniej przyjrzeć Twojemu komponentowi:)

@ChaYim
Można dopisać parametr w pliku xml widoku, ew stworzyć swój widok i tam dopisać. Powinno działać:)