PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc w wyborze modułu



mckolt
08-10-2013, 10:53
Witam,
jestem dość nowy w temacie dlatego potrzebuję Waszej pomocy w wyborze modułu. Strona aktualnie jest na serwerze stacjonarnym więc nie mam jak jej pokazać. Strona posiada zakładkę w menu z maszynami, po kliknięciu wyświetlają się owe maszyny wstawione normalnie przez dodawanie kolejnych artykułów - w każdej z nich wypisane są dane w tabeli widoczne dla wszystkich przeglądających stronę takie jak: nazwa model rozmiar zdjęcia itp. Potrzebuję zrobić coś takiego, aby obok zamieszczone było okienko do logowania (to akurat umiem zrobić).

Po zalogowaniu, muszą wyświetlić się dodatkowe informacje (obok podstawowych) widoczne tylko dla admina odnośnie danej maszyny, ponadto dobrze by było gdyby te dodatkowe dane były wprowadzone w formie tabeli, która zawiera poszczególne parametry np. kolor, właściciel po których można by było posortować maszyny. (np klikam na właściciela i wyświetla mi wszystkie maszyny od tego właściciela). Pamiętam, że z modułem SOBI2 można by było takie coś zrobić, ale moim zdaniem on jest zbyt rozbudowany na tak podstawowe wymagania. Proszę o poradę jak takie coś wykonać (jaki dobrać moduł lub plugin)

Mam jeszcze pytanie odnośnie logowania za pomocą mod_login. Chciałbym, żeby logowanie było szyfrowane i żeby nie było tak prosto rozszyfrować loginu i hasła, nie wiem czy taki podstawowy moduł jest w miarę bezpieczny z włączoną opcją szyfruj formularz ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi!

souacz
08-10-2013, 21:43
Kurcze, trochę za skomplikowane to, co napisałeś. Ale raczej własnie Sobi Pro lub któryś podobny (ZOO itd.)

Co do logowania po SSL - musisz mieć certyfikat zainstalowany na serwerze, dla jednej domeny kosztuje ok 90-100zł/rok