PDA

Zobacz pełną wersję : Po około miesiącu po wejściu na stone pokazała się biała strona(nazwa.pl)



slayer79
08-10-2013, 11:39
Ostatnio napotkałem pewien problem z moją stroną po prostu na serwerzee nazwa.pl po około miesiącu wywaliło mi stronę
potrzebuję pomocy bo wyczerpalem już pomysły



1.Na serwerze zainstalowałem joomle 2.5.9
2.Zamieszczono stronę www.grawerowanie-obróbkametali.pl (http://www.grawerowanie-obróbkametali.pl)
wszystko gra i śmiga bez problemów (jestem szczęśliwy)
3.Po około miesiącu po wejściu na stone pokazuje się biała strona
(na localhoscie strona działa bez zarzutu-xampp v.3.2.1)
4.Wywaliłem wszystko z ftp i z tabel z bazy danych
5.Rozpocząłem akcje przywracania strony danych backup Akeeba Backup 3.4.3 PHP 5.4.0
Podczas przywracania strony wyskakuje błąd AJAX error: timeout(timeout)
6.Instaluje samą łysą (bez mojego szablonu) Joomle 2.5.9 , przy kroku Instalacja baz danych
Instalacja „miele” i nic się nie dzieje. Po chwili powraca do instalacji do kroku Instalacja baz danych.
Przy czym nie wyskakuje tutaj błąd połączenia bazy danych ani błędnego hasła. Hasło wpisywane
Kopiuj /wklej.
7.Oczywiście po przestudiowaniu google i zastosowaniu szereg rozwiązań nic nie przynosi skutku.
I dziwne jest to że strona chodziła.
8.Dodatkowo zmieniłem komputer ,powyłączałem na serwerze ajax, zmienilem przeglądarke sprawdziłem antywirem nic.

slayer79
08-10-2013, 13:24
Zaobserwowałem jeszcze że po niedoinstalowaniu joomli pliki są na ftp jak by się zainstlowały
Oczywiście po olaniu błędu i wpisaniu adresu w przegladarce pokazuje się błąd
Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

co jest zrozumiałem,ale w bazie danych niema ani jednej tabelki jest czysta a myśle że powinny
być okruszki instalacji chociaż kilka tabelek a tam niema nic.Moja wiedza na temat tabel danych nie jest rozległa nie mialem nigdy szczesliwie takiego błędu więć to śą tylko podejrzenia dleczego nic niema w bazie danych czy tak powinno być po niedoinstalwoaniu.Na localhoscie po błedach przy instalacji wydaje mi się że jednak cos było w tabelach danych.

Gall Anonim
08-10-2013, 16:27
Szybka rada - zanim się pogrążysz - zleć pomocy technicznej odtworzenie stanu hostingu z najstarszej dostępnej kopii zapasowej -potem się będziesz zastanawiał co się stało -powinni mieć na 72 godziny do tyłu.

slayer79
08-10-2013, 18:39
Szybka rada - zanim się pogrążysz - zleć pomocy technicznej odtworzenie stanu hostingu z najstarszej dostępnej kopii zapasowej -potem się będziesz zastanawiał co się stało -powinni mieć na 72 godziny do tyłu.

Niestety katuję temat już z tydzień bo kilka dni mnie nie było w domu:)
pomoc techniczna zmienia php i nic się niedzieje