PDA

Zobacz pełną wersję : Virtuemart - Strona pokazująca zamówienia



morphic
08-10-2013, 14:16
Witajcie,

W których plikach znajduje się kod pokazujący zamówienia danego Klienta oraz w którym konfiguracja połączeń z bazą?

souacz
08-10-2013, 21:11
A do czego to potrzebujesz? Co chcesz zmienić? Bo to trochę zbyt skrótowe pytanie, generalnie w katalogu components/com_virtuemart/views/orders/tmpl

morphic
08-10-2013, 21:57
generalnie interesuje mnie sposób pobierania danych dla danego użytkownika, bo potrzebuję zrobić komponent w podobny sposób wyświetlający faktury. Z tym, że faktury będą się wczytywać z innej tabeli. Generalnie rozwiązanie działa tak, że pobiera zamówienia ze sklepu do systemu ERP, a po zrealizowaniu zamówienia złączka przesyła dane do tabeli z fakturami oraz przedmiotami. I tutaj chciałem się posilić właśnie komponentem wyświetlania zamówień, bo on działa w interesujący mnie sposób.

souacz
08-10-2013, 22:04
To ryj tam, gdzie Ci wskazałem plus controllers i helpers. Ale w plikach views będziesz mieć odnośniki do tych ostatnich więc zacznij od plików wyświetlania.

morphic
08-10-2013, 23:05
I tak chyba zrobię, dużo już napisałem tylko teraz nie wiem, jak przypisać żeby danemu userowi się wyświetliły tylko jego faktury (łączenie po id_zamówienia). Ale myślę, że jak poryję we wskazanym przez Ciebie miejscu to się dogrzebię :)

souacz
08-10-2013, 23:06
Id klienta jest na górze. Chyba bierze nie z id usera tylko z tego dziwnego numeru klienta generowanego przez vm.

--- sent from Galaxy S2 using Tapatalk 4