PDA

Zobacz pełną wersję : Porblem - puste pole



jjpagina
12-10-2013, 19:41
Mam nastepujacy problem!
Mam darmowy hosting z reklamami
Na stronie w Firefoxie wszystko wyswietla sie w porządku --> reklama a ponizej header
Na Google Chrome --> reklama poniżej puste miejsce nad header, w IE i Opera tylko puste pole a poniżej header.
Puste pole nie jest częścią tła, ale stronki.

Bazyl
12-10-2013, 19:51
Dobry wieczór,

No, teraz przeczytaj, co napisałeś i zastanów się, jak można Ci pomóc...

jjpagina
12-10-2013, 20:34
Dopiero zaczynam prace z Joomlą, więc moze dam linka do stronki: spzeleznikowamala.cba.pl

- - - Updated - - -

Przepraszam za literówki. No więc spróbuję jeszcze raz wytłumaczyć. Na mojej stronce powinny się pojawiać reklamy. A sęk w tym, że w niektórych przeglądarkach pod reklamami pozostaje puste pole nad banerem, w firefoksie nie ma tego problemu. Do tej pory wszystko oglądałam własnie w Firefoksie właśnie, a teraz zauwązyałam, że w innych przeglądarkach są problemy.

Robster
13-10-2013, 08:57
To puste miejsce to reklama cba.pl. W FF ci się nie wyświetla bo pewnie masz włączonego AdBlocka lub coś podobnego. Wyłącz blokowanie reklam i sam zobaczysz, że jest tam banerek we flashu.

AndiC
13-10-2013, 10:27
A nie prawda, to puste miejsce to DIV z szablonu o nazwie banner-top w którym ma być wyświetlony banerek we flashu.
Jednak prawdopodobnie z powodu błędów na stronie, jest blokowany.
Reklamy z CBA wyświetlają się ponad głównym divem szablonu.
Oto te błędy:
Uncaught TypeError: Cannot call method 'MooDropMenu' of null (index):113 (http://spzeleznikowamala.cba.pl/)
Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found) http://spzeleznikowamala.cba.pl/images/banners/Baner%20Nowy.swf
Uncaught TypeError: Object function (){return v;} has no method 'script' be-init.js:6 (http://api.behavioralengine.com/scripts/be-init.js)

Robster
13-10-2013, 10:37
A nie prawda, to puste miejsce to DIV z szablonu o nazwie banner-top w którym ma być wyświetlony banerek we flashu.

Racja, nie zajrzałem w kod i od razu pomyślałem że to ta reklama z cba.

jjpagina
13-10-2013, 17:14
Ale nie mam nic takiego włączonego. Przynajmniej tak mi się wydaje. Nigdzie nie widzę tego banner - top. Wyłączyłam reklamy w CBA, żeby sprawdzić i masz rację puste pole zostało. Odinstalowałam nawet joomlę, żeby sprawdzić, czy ten element zostanie, jak będę tworzyć od nowa. I został, niestety. Jak sie tego pozbyć. Gdzie tego szukać, żeby wyłączyć?

AndiC
13-10-2013, 17:34
A co to jest "Baner Nowy.swf"? i kto go ustawiał?

<object type="application/x-shockwave-flash" data="/images/banners/Baner Nowy.swf" width="960px" height="200px"> <param name="movie" value="/images/banners/Baner Nowy.swf"> </object>

jjpagina
13-10-2013, 17:43
Ja pracuję na szablonie nie swoim.
Gdzie to znajdę? W index.php?

- - - Updated - - -

Znalazłam. Dzięki, zaraz poszperam w html i spróbuję wykasować!

AndiC
13-10-2013, 17:51
Jeśli to jest w kodzie szablonu to spróbuj usunąć dokładnie to co podałem powyżej, i nic więcej!

jjpagina
13-10-2013, 17:55
Ogromne dzięki za pomoc! Jak się spotkamy i jesteś pełnoletni stawiam piwo! Póki co kamień spadł mi z serca.

AndiC
13-10-2013, 18:01
Jak się spotkamy i jesteś pełnoletni stawiam piwo!
Oj pełnoletni, aż za bardzo. Trzymam za słowo :)

jjpagina
13-10-2013, 18:05
Brat, bo na jego szablonie pracuję włąśnie sobie przypomniał, że miał baner flasha! Jeszcze raz dzięki. Działa w każdej przeglądarce. Działam dalej.