PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wyłączyć edytor w opcjach edycji niestandardowego modułu?



sunpietro
12-10-2013, 21:49
Ostatnio, postanowiłem przenieść stronę z Joomla! 1.5 na Joomla! 3.1 i mam problem z niestandardowymi modułami (Custom HTML).
Mimo wyłączenia edytora WYSIWYG w ustawieniach globalnych jak i użytkownika to w modułach pojawia się edytor i zmienia mi zawartość modułu i usuwa specjalnie przygotowany kod HTML.
Jak wyłączyć edytor w modułach?

Gall Anonim
12-10-2013, 22:00
Jako tako nie wyłączysz, możesz zmienić na czas tworzenia modułów edytor dla swojego konta użytkownika na edytor prosty
Zresztą nie powinien ci czyścić kodu html więc gdzieś ma włączone filtrowanie kodu.
Więc:
1. albo masz włączone czyszczenie kodu dla grupy użytkowników z której korzystasz
2. albo masz włączone opcje zabezpieczenia na poziomie administratora/zaplecze w komponencie RS Firewall
3. albo używasz JCE i masz włączone filtrowanie kodu html
albo ... jeszcze jakieś inne cudo
Pzdr

sunpietro
12-10-2013, 22:20
Mam zupełnie czystą instalację Joomla!. Musiałem odinstalować Tiny MCE aby pojawił się czysty edytor HTML, ale teraz borykam się z innym problemem. Mimo ustawienia filtrowania treści na brak (dla administratora i super usera), to w dalszym ciągu mi "escape'uje" kod znajdujący się wewnątrz modułu (chodzi o cudzysłowia).

Gall Anonim
12-10-2013, 22:40
Musiałem odinstalować Tiny MCE
???
Po co?
1. Można wyłaczyć dodatek
2. Można zmienić w profilu swoim
3. Można zmienić w ustawieniach domyślnych
--------------------------------------------------
Nie rozumiem.
--------------------------------------------------
Jak masz taki problem z tym kodem to zainstaluj sobie którąś z tych zabawek (http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/coding-a-scripts-integration/custom-code-in-modules)