PDA

Zobacz pełną wersję : JComments + K2 - problem ze spolszczeniem "Add new commnets"



LoF!x
12-10-2013, 23:58
Witam, zainstalowałem dodatek jCommnets oraz plugin K2 JComments oraz pliki tłumaczeniowe, wszystko wydaje się być ok jednak na front-endzie zamiast tłumaczenia wciąż wyświetla się "Add new comment" Wszystko inne jest spolszczone zarówno na stronie jak i na zapleczu. Zauważyłem jedną rzecz że wchodzą w ustawienia komponentu jComments w lewym górnym rogu jest wybór języka, ale do wyboru jest tylko: angielski lub wszystkie języki. Spotkaliście się może z takim problemem lub macie pomysł gdzie szukać jeszcze przyczyny?
Można podejrzeć na www.radiouniwersytet.pl, jak sprawa wygląda.

Tor_
13-10-2013, 10:21
Witam
jeżeli plugin K2Jcomments pobierałeś ze strony producenta (http://www.joomlatune.com/jcomments-downloads.html) to czy raczyłeś sprawdzić jakie języki są w paczce z pluginem .Mamy tam 15 języków ale polskiego "niet" proponuję przetłumaczyć na własny użytek plik językowy tego pluginu en_GB.plg_k2_jcomments.ini .Masz tam frazę która pojawia się na Twojej stronie :

PLG_K2_JCOMMENTS_LINK_ADD_COMMENT="Add new comment"
Po tym zabiegu zabiegu będziesz miał polskie tłumaczenie na stronie :)

LoF!x
13-10-2013, 15:02
Witam
jeżeli plugin K2Jcomments pobierałeś ze strony producenta (http://www.joomlatune.com/jcomments-downloads.html) to czy raczyłeś sprawdzić jakie języki są w paczce z pluginem .Mamy tam 15 języków ale polskiego "niet" proponuję przetłumaczyć na własny użytek plik językowy tego pluginu en_GB.plg_k2_jcomments.ini .Masz tam frazę która pojawia się na Twojej stronie :

PLG_K2_JCOMMENTS_LINK_ADD_COMMENT="Add new comment"
Po tym zabiegu zabiegu będziesz miał polskie tłumaczenie na stronie :)

Hej, sprawdziłem że na stronie producenta z której to pobierałem są paczki do spolszczenia, które to zainstalowałem. W paczkach PL sprawdzałem i są tłumaczenia, sprawdzę jeszcze tłumaczenia dokładnie dla kodu który podałeś. Nie jestem na tyle zaznajomiony z kodem dodatku żeby wiedzieć które linie odpowiadają że tłumaczenie konkretnej frazy. Niemniej dzięki za informację sprawdzę czy w tym tkwi problem.

- - - Updated - - -

Ok, udało mi się odnaleźć i spolszczyć odpowiednie pliki. Swoją drogą trochę dziwne że są pliki spolszczające które nie uwzględniają dodatków do JCommnets.
Dzięki wielkie za pomoc :D