PDA

Zobacz pełną wersję : Pakiet języka polskiego dla joomla 3.1.5



wojtasm91
19-10-2013, 18:18
Witam tak jak w temacie wiecie może co dzieje się z serwerm pakietów językowych joomla? Istalowałem przed momentem joomla 3.1.5 i jak zywkle chciałem do instalować do niej pakiet języka polskiego i niemieckiego ale po kliknieciu na ekranie doistaluj pakiet języka dostałem komunikat że nie można połączyć się z serwerem. Zakończyłem więc instalacje joomla i zalogowałem się do panelu administracyjnego próbowałem wyszukać język niestety nic z tego. Co się dzieje? Po wpisaniu w google nie otrzymałem żadnej ciekawej informacji więc postanowiłem zapytać Was. Macie może pakiet języka polskiego do 3.1.5?

zwiastun
19-10-2013, 20:30
Co się dzieje, trudno mi powiedzieć. Mnie instaluje się bez problemu.
Ścieżka do plików językowych podana jest bardzo prosto na joomla.org. Wchodzisz na stronę: http://community.joomla.org/translations.html, a dalej już prosto.
Uwaga: pobierz plik oznaczony 3.1.4v.2

tomaszek83
19-10-2013, 20:42
@Zwiastun, jednak coś jest na rzeczy. Pamiętasz, wczoraj także prosiłem Cię o paczkę z tłumaczeniem. Miałem identyczną sytuację jak kolega @wojtasm91.

wojtasm91
19-10-2013, 20:48
Dziękuje bardzo. Sprawdzałem na mojej drugiej instancji joomla 3.1.5 i wszystko działa ok. Obie instancje są identycznie skonfigurowane. Być może jest to rzecz związana z hostingiem. Przyznaje że na tym hostingu pracuje po raz pierwszy. Co do linku odwiedzałem stronke joomla.pl bo tam zawsze były odpowiednie pakiety jenzykowe dla joomla ale nie zauwarzyłem ich. Więc przepraszam za zbędny kłopot i jeszcze raz dziękuje

Gall Anonim
20-10-2013, 16:10
@Zwiastun - mamy godzinę 15.08 niedziela 20 października 2013
Sytuacja następująca - nowa instalacja Joomla 3.1.5 - dodatkowy krok - instalacja języka = efekt = "Joomla! nie może połączyć się z serwerem języków. Prosimy zakończyć proces instalacji."
Więc chyba coś jest faktycznie nie tak.
Pzdr
Instalcja z mechnizmu języka z zaplecza również nie działa
Zainstalowałem dopiero z paczki językowej.
Pzdr