PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd 404 po wybraniu pozycji menu "Jedna kategoria artykułów przegląd"



effectdesign@strona.pl
20-10-2013, 20:07
Witam serdecznie.
Od jakiegoś czasu zmagam się z usterką na stronie na Joomla.
Usterka polega na tym, że mimo stworzenia kategorii artykułów oraz artykułow przypisanych do tych kategorii nie mogę wybrać opcji "Jedna kategoria artykułów przegląd" oraz "Jedna kategoria artykułów lista" w panelu administratora zaznaczone są prawidłowe opcje a mimo wszystko dostaję 404 Strony nie znaleziono Strona, której szukasz nie istnieje lub pojawił się błąd innego rodzaju. Wróc do poprzedniej strony, albo przejdź do strony


Nie jest to wina hostingu ani .htaccess.

Proszę o pomoc.

Z poważaniem
Łukasz

rkonik
20-10-2013, 22:30
Witam
Miałem Kiedyś coś podobnego. Powstało to w momencie kiedy przenosiłem stronę z tym że to była wersja 2.5.x. Rozwiązanie było dosyć proste.

Z tego co sobie przypominam ale nie na 100% wystarczyło wejść w kategorie zaznaczyć kategorie i przycisk przebuduj. Wiem że miało znaczenie kolejność czy najpierw podrzędne a potem nadrzędne kategorie czy odwrotnie.

Nie gwarantuję że to zadziała bo tylko raz mi się zdarzył taki przypadek jak u Ciebie i to parę ładnych miesięcy temu.

Pozdrawiam

effectdesign@strona.pl
21-10-2013, 22:17
//po co cytujesz cały post? //

Rozwiązanie ni działa, Może jakieś wskazówki. Może to być błąd bazy mysql.

Tor_
22-10-2013, 09:40
Witam
Spróbuj zmienić w bazie danych datę dla stworzonych artykułów i kategorii na aktualną