PDA

Zobacz pełną wersję : Konto Admina PROBLEM BIG!!



M4ck
04-02-2006, 08:40
Witam :)

Mam pewien problem z forum SFM ;( chodzi o to ze forum jest zintegrowane z Joomla. uzytkownik Admin z Joomla niema praw admina do forum a na samym forum niemoge zalogowac sie jako administrator (ten od forum) niewiem czy niemoge bo cos jest nie tak czy nie m oge bo niepamietam hasla ;( Czy mozna to jakos naprawic? :eek:

btw. Przy probie przypomnienia hasla wyskakuje ze taki uzytkownik nieistnieje (a byl rejetrowany przy zakladaniu forum)

stone
04-02-2006, 08:58
Zakładam że używasz SMS 1.1RC2
Niestety nie ma dla niego jeszcze dzialajacej integracji
na www.joomlahack.com jest wersja BETA ale sa w niej jeszcze bledy

M4ck
04-02-2006, 12:40
yyy tzn wiesz ogolnie cala integracja dziala :) rejestrujesz sie na forum to masz konto w joomla, i na odwrot.... jak zalogujesz sie na stronie to tak samo jak wejedziesz na forum ;) ale konto ktore bylo zakladane przy instalacji forum gdzies wcielo ;( a przynajmnie niewiem jak je przywrocic :)

czy jest jakis sposob na to zeby zalogowac sie na forum jako admin???

www.pegaz.ota.pl to jest adres jak chcesz to sprawdz :D

stone
04-02-2006, 19:26
Jak dziala to ja wiem bo sie mocno tym bawilem:) Te problemy w pierwszym poscie wynikaja wlasnie z braku aktualizacji komponentu.
Jezli nie mozesz wejsc na konto admina to po pierwsze mozesz skorzystac z funkcji przypomnienia hasla, albo w bazie nadac uprawnienia admina innemy uzytkownikowi

M4ck
04-02-2006, 23:19
no wlasnie jezeli chodzi o przypomnienie hasla to lipa bo wyskakuje ze niema takiego uzyszkodnika :D a w bazie?? hmmm gdzie???

stone
06-02-2006, 08:00
W bazie w tablicy użytkowników SMF, ale jezeli masz swieza instlacje to moze lepiej przeinstalowac, zawsze to pewniejsze:)

M4ck
06-02-2006, 11:38
No rzeczywiscie :) silly ME :) przestawilem uprawnienia na innego uzyszkodnika :) i w kncu mam dostep do panelu admina :D

dzienX Browarek 4U