PDA

Zobacz pełną wersję : Panel się wyłączyłem po zainstalowaniu modułu



maria
21-10-2013, 14:13
Witam zainstalowałam moduł VCNT - VisitorcounterNiestety zamiast ukazania się okienka, że moduł zainstalowano lub nie zainstalowano strona przestała działać. Wyświetla się pusta biała kartka bez żadnych błędów zarówno jak chcę wejść na zaplecze lub na witrynę. Usunęłam z katalogu modules folder odpowiadający za ten moduł (bo tam się pojawił) ale nie pomogło. Proszę o pomoc

marian_mk
21-10-2013, 14:15
Trzeba go jeszcze odinstalować , jezeli n ie masz dostępu do Panelu Admina to muszisz to zrobic w bazie za pomoca phpMyAdmijn

maria
22-10-2013, 17:53
Usunęłam ten wpis odnośnie VCNT - Visitorcounter. Nie pomogło. Był od razu na pierwszej stronie po wejściu w bazę na samym dole prawie bo od V się zaczynał.

Tor_
22-10-2013, 19:07
W ostateczności można zapytać na forum producenta tego rozszerzenia TUTAJ (http://joomla-extensions.kubik-rubik.de/forum/vcnt-visitorcounter)

maria
25-10-2013, 10:40
Dostałam odpowiedź z helpdesk usługodawcy mojego serwera:

Witam

Proszę spróbować wyłączyć komponent w panelu Joomla.
Dodatkowo Joomla generuje błędy przy pluginie vvisit_counter, który także sugeruję wyłączyć w celu sprawdzenia czy witryna będzie wczytywała się poprawnie.

Tylko na panel też się nie da wejść......

marian_mk
25-10-2013, 11:15
Dodatkowo Joomla generuje błędy przy pluginie vvisit_counter - czyli to tez trzeba wyłaczyc w bazie danych