PDA

Zobacz pełną wersję : administrator nie widzi wszystkich komponentów po otworzeniu listy, jest zbyt długa



leonard
21-10-2013, 22:50
jak otworzę listę komponentów w panelu admina ta sięga poza ekran przez co nie widzę ostatnich komponentów. Szukałem modułu czy komponentu do wyświetlania ale nie znalazłem (w Joomli 2.5 sobie radziłem) prosze o pomoc bo to kłopotliwe. Joomla 3.15

moje
21-10-2013, 23:26
Możesz za pomocą CSS ostylowac listę rozwijąną tak, by pojawił się tam psaek przewijania lub za pomoca JavaScript utowrzyć pozycje "Komponenty 2", zebrać połąwę pozycji w "Komponenty" i umieścić je w siostrzanej pozycji menu.

Tor_
22-10-2013, 09:20
Witam
Może dobrym rozwiązaniem będzie zainstalowanie gotowego szablonu dla zaplecza który ma inny układ niż ten który wykorzystujesz .Mało tego w necie w wersji darmowej .Ale tutaj (https://www.dropbox.com/sh/iqzi720vsxq88kh/u_ZfkZVMPm/Admin%20Templates) może znajdziesz coś interesującego

leonard
25-10-2013, 20:54
Dziekuje za odpowiedzi. Znalazłem dodatek który rozwiązuje problem, przy okazji troche zmienia panel admina i parę innych rzeczy. Jakby komus się przydało to podaję nazwę; jsn_poweradmin_j3