PDA

Zobacz pełną wersję : Po przesiadce z Mambo na Joomla ... jest problem ...



fotografix
09-02-2007, 21:22
Witam .... mam dwa problemy po przesiadce strony http://www.mazury.nek.pl/ z Mambo na Joomla

Problem 1 .... dotyczy komponentu Marketplace [ używam go do bazy noclegów ] ... jak wyświetlam kategorię w której jest np. 27 wpisów, powinny się otwierać trzy podstrony i teoretycznie tak jest bo na dole pierwszej podstrony pojawia się pasek nawigacji
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»
przy naciśnięciu 'nast.' lub cyfry '2' pojawia się następna podstrona z paskiem nawigacji
«« start « poprz. nast. » koniec »»
tylko że już nie mogę dostać się na trzecią podstronę, znikają cyfry do poszczególnych podstron i przycisk 'nast.' i 'koniec' nie reagują, mogę tylko wrócić do pierwszej podstrony. Na Mambo ten problem nie występował.
Jeżeli ktoś spotkał się z podobnym problemem i wie jak go rozwiązać proszę o pomoc.

Problem 2 ....... dotyczy generowania mapy do Google, używam programu 'GSiteCrawler' i jak strona była na Mambo generował mapę z blisko 700 podstron, po przejściu na Joomla mapa ma niecałe 100 podstron, zawartość strony w zasadzie się nie zmieniła i nie wiem skąd tak mała ilość podstron w mapie.

Jeżeli ktoś zna rozwiązanie któregoś z problemów będę wdzięczny za pomoc.