PDA

Zobacz pełną wersję : Przywrócenie kopii serwisu



alibaba1
28-10-2013, 18:13
Witam,

Przywracałem już dwa razy serwis z kopii za pomocą programu akeeba i do dziś nie było problemu. Po wykonaniu instrukcji czyli wgraniu do katalogu gdzie jest stronka pliku kickstart.php jak i kopii serwisu otrzymuję komunikat że nie ma takiej strony. Pisałem do pomocy hostingu i otrzymałem odpowiedź że nie ma jakiegoś pliku : http://faq.1and1.pl/help/d219054.html

W folderze gdzie jest stronka jest tylko kopia serwisu jak i kickstart.php. Z tego co mi się wydaje nie powinno to wystarczyć ? Przepraszam za być może lamerskie pytanie, ale dla mnie jest to nie do przejścia. Z góry dziękuję za pomoc.

Tor_
28-10-2013, 19:15
Witam .
Jaki dokładnie pojawia się komunikat po wpisaniu w pasek adresu linku do twojej domeny z końcówką : twoja_domena/kickstart.php

alibaba1
28-10-2013, 19:38
Informacja nie znaleziono serwera.

mjmartino
28-10-2013, 19:51
Nie prościej było wykonać kopie z dołączeniem instalatora ;o

Kickstart is a PHP 5 application. It will not work with PHP 4. The full list or required server configuration is:• PHP 5.2 or greater. It will throw a Fatal Error is you are using PHP 4.
• Apache 1.3 or above. It should also work with IIS, but it hasn't been tested.
• PHP mod_zlib available. This is available by default.
• PHP Safe Mode disabled, or correct directory ownerships, or FTP connection parameters must be entered

Sprawdzić czy serwer spełnia wymagania.

alibaba1
28-10-2013, 20:03
:) jak bym umiał tak bym zrobił, serwer spełnia wymagania bo na tym hostingu już przywracałem kopie. Po prostu nowy hosting i na ten jest przenoszony serwis, tamten będzie inaczej wykorzystany.

Jak mam ten kod wykorzystać ? Serio, nie wiem.

Gall Anonim
28-10-2013, 20:13
alibaba - jaki hosting?
Bo prawdopodonie coś spaprałeś w konfiguracji serwera

alibaba1
28-10-2013, 20:13
Info od serwisu : należy plik wywoławczy nazwać index.php, bądź html. Zmieniona została nazwa na index i dalej nic.

Hosting to 1&1.

alibaba1
29-10-2013, 16:49
Pomoc hostingu rozwiązała problem, wczoraj wysłali maila że sprawdzą i dadzą znać, naprawione jest, mam nadzieję że dowiem się co było.