PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wyswietla sie modul



Mlody87
28-10-2013, 22:33
Witam,

mam problem z wyswietlaniem modulu. Ustawilem aby modul nie wyswietlal sie tylko na stronie glownej. Na wszystkich podstronach do ktorych prowadzi menu, ladnie sie wyswietla. Problem pojawia sie gdy przechodze do artykuly z linku, ktorego nie ma w menu, umieszczonego w innym artykule. Wtedy taki modul sie nie wyswietla. Wie ktos moze jak to rozwiazac nie ingerujac w kod ?

pozdrawiam!

moje
29-10-2013, 00:57
A wyświetlanie się modułu ustawiłeś poprzez wybranie pozycji menu, na których ma się wyświetlać czy poprzez wykluczenie tych, na których ma się nie wyświetlać?

Mlody87
29-10-2013, 06:35
"na wszystkich poza zaznaczonymi"

moje
29-10-2013, 09:30
I jest tak dla wszystkich modułówe menu na Twojej stronie?

Mlody87
29-10-2013, 10:52
Moze zle to ujalem, modul, ktory sie nie wyswietla a ma ustawione wszystko nie jest modulem menu tylko zawiera wlasny html.

moje
29-10-2013, 11:33
Ale jak masz np. 5 osobnych menu, to musisz wszystko ustawić dla tych 5 menu.

Mlody87
29-10-2013, 11:47
Moze opisze to w ten sposob.
Zobacz na strone www.fxschool.pl (http://www.fxschool.pl)
na stronie glownej sa 2 kolumny ("srodkowa" i "prawa")
jak wejdziesz w szkola-> i np. podstawowka to pojawa sie lewa kolumna (szkola). I tak jest ustawione zeby sie pojawialo, i chcialbym zeby ta kolumna sie pojawiala na wszystkich strona oprocz glownej i forum (i tak ustawilem we wlasciwosciach modulu). Z tym, ze jak w tej szkole->podstawowka, wejde w jakis artykul to modul znika... (linki do tych artykulow sa linkowane bezposrednio z artykulu do adresow a nie jest tworzone zadne menu).
Pomyslalem, ze moze to byc zwiazane z 'linkowaniem' z menu. Bo np moduly z prawej strony maja takie same ustawienia jak ten znikajacy tylko, ze wyswietlaja sie dodatkowo na stronie glownej.

moje
29-10-2013, 12:10
A czy te artykuły są przypisane do jakiejś kategorii, która ma swój link w którym mkolwiek menu? Jeśli nie, to skryp działa poprawnie, a Ty masz błędnie zbudowaną strukturę strony.

Mlody87
29-10-2013, 12:24
Te 2 artykuly (podstawowka, srednia) z ktorych ida linki do innych artykulow sa przypisane do kategorii (Artykuly) tak samo jak artykuly do ktorych prowadza linki z tych 2ch piewszych (z tym, ze do tych wlasciwych nie prowadza zadne odsylacze z menu).
Kiedy dodalem testowy link do wyswietlenia kategorii Artykuly modul i tak nie pojawil sie w tych docelowych.
Zdaje sobie sprawe, ze popelnilem gdzies blad.
czy moze pomoc np. podpiecie wlasciwych artykulow do 2 kategorii np podstawowka i srednia i stworzenie linkow do wyswietlenia listy artow z kategorii w ktoryms z menu?

Mlody87
29-10-2013, 18:01
hej,
stworzylem 2 kategorie. Przydzielilem do nich artykuly. Dodalem do menu linka do kategorii, dodalem dla testow nawet linka bezposrednio do artykulu a mimo to i tak modul sie nie wyswietla...

Mlody87
29-10-2013, 21:14
Ok faktycznie miałem błędy w strukturze strony. Dodawałem "na sztywno" linki w artykule a potem zmieniałem ścieżki zmieniając nazwy w menu itp. przez co pojawiały się problemy. Dzięki za pomoc:) Leci plusik:)