PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o wymagania dla przetargów dotyczące stron internetowych



Robotyka
29-10-2013, 09:30
Witam

W chwili obecnej poszukuje informacji dotyczących wymagań stawianych stroną internetowym na których umieszczane są informacje o przetargach.

Chodzi mi o to czy są gdzieś takie wymagania określone np. w Ustawie, Rozporządzeniu itp.

Z góry dziękuje za pomoc

pyziak
29-10-2013, 10:08
Witam, nie napisałeś czy ta strona ma być stroną instytucji publicznej, bo jeżeli tak to wymagają one :

Strona internetowa musi spełniać Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. z dnia 16 maja 2012 r. poz. 526). WCAG 2.0 z uwzględnieniem poziomu AA (z załącznika nr 4 do rozporządzenia) oraz W3C

Robotyka
29-10-2013, 15:09
Chodzi o instytucje finansowaną z pieniędzy budżetowych, nie jest natomiast związana z administracją publiczna.

Powodem dla którego zadałem powyższe pytanie jest następujące zagadnienie:
Czy przetargi na stronie powinny być umieszczane są ogólnej stronie instytucji czy na podstronie BIP, chodzi mi o wymogi prawne.

rado10
10-12-2013, 01:36
Szukaj zawsze informacji przy danym przetargu, gdyż są różne wymagania