PDA

Zobacz pełną wersję : brak artykułów w witrynie... oraz multisite...



rzodkiewka
29-10-2013, 11:52
Cześć,

- mam serwis A, zainstalowałem serwis B w innym katalogu
- w serwisie B zainstalowałem: com_desitemanager (Multi Sites Manager Pro 2.0.1) - do synchronizacji serwisów - joomla 1.0.15

Z synchronizowałem serwis B z serwisem A, wszystko poszło bez kłopotu, ale zauważyłem, że brak artykułów na froncie witryny:
- klikam na jakikolwiek artykuł..., ale artykuł się nie pokazuje - adres danego artykułu się zgadza, strona się ładuje, ale po załadowaniu content brak!
- dostęp do content wywoływany jest tylko przez moduł, bowiem nawet przeglądu z danej sekcji nie wyświetla...

Mam też pytanie: czy ktoś zna: com_desitemanager (Multi Sites Manager Pro 2.0.1)? I czy można ustawić go tak, że jak napiszę artykuł na serwisie A, to się pojawi również automatycznie w serwisie B?
- Jeśli nie, to czy istnieje szansa, ustawić w plikach joomla serwisu B, aby artykuły pobierane były z innej bazy (serwisu A)?

Proszę o pomoc / dziękuję.

rzodkiewka
30-10-2013, 00:09
w zasadzie jak ktoś odpowie: jak zrobić, żeby zmienić odczytywania przez daną Joomlę przedrostka np. jos_ dla content, sesji logowania / użytkowników na inny przedrostek z tej samej bazy... to nie będzie wtedy żadnego problemu...

Chodzi oto, że muszę stworzyć dwie Joomle, które co nieco używają z jednej bazy z tego samego przedrostka... dodatkowe komponenty, moduły już nie

Mama nadzieję, że wytłumaczyłem..., ale jak znam życie to nie możliwe?, albo za skomplikowane? ech...

Gall Anonim
30-10-2013, 00:46
Poszukaj na JED - jest rozszerzenie umożliwiające takie zabawy - o ile pamiętam - komercyjne

zwiastun
30-10-2013, 01:16
Do Joomla 1.0? Raczej niemożliwe :)

rzodkiewka
30-10-2013, 01:25
no nic, dzięki ... a może spróbujecie pomóc w innych moich wątkach? Zwłaszcza tu: http://forum.joomla.pl/showthread.php?73643-Nie-r%C3%B3wne-artyku%C5%82y-z-podgl%C4%85du-sekcji-Pierwszy-jest-o-1-lini%C4%99-ni%C5%BCej-Problem