PDA

Zobacz pełną wersję : Linie wewnętrzne



AdamoL
29-10-2013, 17:04
Witam Forumowiczów.
Zainstalowałem joomlę 2.5, pobrałem szablon, skofigurowałem edytor i napisałem artykuł. Wykonałem tabelę, która niestety po zapisaniu gubi linie wewnętrzne. zaznacze, że w widoku edytora artykułu wszystkie linie tabeli są. Proszę o pomoc.

Adam

Bazyl
29-10-2013, 17:10
Hej,

Css szablonu nie wyświetla obramowań.
Dodaj sobie klasę do tabeli, a następnie sformatuj style css.

AdamoL
29-10-2013, 17:38
Bazyl dziękuję za szybką odpowiedź. Tak myślałem, że to coś z szablonem. Proszę o instrukcje jak dodać klasę i poprawnie skonfigurować css. Jestem zbyt "młodym" użytkownikiem joomla:)
Adam

Bazyl
29-10-2013, 17:44
Proszę o instrukcje jak dodać klasę i poprawnie skonfigurować css.

1. Ponieważ tylko Ty wiesz, co chcesz osiągnąć, musisz to zrobić sam.
2. Ponieważ nie wiesz, masz do wyboru: jakiś kurs css lub dział zleceń. Wtedy najprawdopodobniej efekt Cie zadowoli.
3. Możesz podać link do strony, a jakaś dobra dusza podpowie, co usunąć/dopisać w szablonie.
:)

AdamoL
29-10-2013, 17:47
To może dobra dusza podpowie wędkarzowi www.alexandrafly.pl w zakładce O Nas zrobiłem tabelkę i zgubiłem linie wewnętrzne:)

Bazyl
29-10-2013, 18:06
http://www.alexandrafly.pl/templates/dd_webname_11/css/style.css

W okolicach wiersza 11 znajdź:


html, body, div, span, applet, object, iframe, h1, h2, h3, h4, h5, h6, p, blockquote, pre, a, abbr, acronym, address, big, cite, code, del, dfn, em, font,
img, ins, kbd, q, s, samp, small, strike, strong, sub, sup, tt, var, dl, dt, dd, ol, ul, li, fieldset, form, label, legend, table, caption,
tbody, tfoot, thead, tr, th, td {

i usuń: , td - przecinek spacja td

Zrób najpierw kopie pliku.
Formatowanie zadziała do wszystkich tabel w szablonie.

AdamoL
29-10-2013, 19:04
witam. zrobiłem jak napisałeś. podmieniłem plik przez ftp. Ale dalej nic:(
Kurde chyba lepiej łowię ryby niż tworzę strony. Czy należy w jakiś sposób jeszcze konfigurować szablon?

Jac
29-10-2013, 19:37
@AdamoL, z tego co widzę, to zmiana, którą podpowiedział Tobie Bazyl, nie została dokonana. Powtórz operację.

P.S. Przy okazji witam na forum Joomla! kolegę po kiju i zapraszam na forum o rybach szlachetnych www.fors.com.pl (http://www.fors.com.pl).

AdamoL
29-10-2013, 19:39
Cześć. Znam to forum....jestem częstym gościem na duńskiej Fyn w pogoni za trociami:)
Adam Litwin
Nysa