PDA

Zobacz pełną wersję : Virtuemart 2 - problem z przejściem z konta usera do sklepu



morphic
31-10-2013, 09:50
Witajcie,

Zauważyłem taki dziwny błąd i nie wiem czy to wina VM czy Joomla?

Otóż po wejściu w menu w np. zamówienia uzytkownika wczytuje sie strona z adresem adresstrony.pl/twoje-zamowienia/ a po kliknieciu w jakąkolwiek pozycję z menu kategorii adresstrony.pl/twoje-zamowienia/kategoria.html?Itemid=0 z informacją Zamówienia nie znaleziono! Prawdopodobnie zostało usunięte.

Natomiast jeśli odnośnik do np. zamówień wstawi się jako pozycję podmenu wówczas w adres strony w tajemniczy sposób wpada data utworzenia linku i wygląda on tak adresstrony.pl/2013-10-31-08-46-18/zamowienia.html

Podobnie rzecz wygląda przy wejsciu w konto klienta.

Aby przejść do jakiejś kategorii należy najpierw przejść na stronę główną, a dopiero potem do którejś kategorii.
Link do kategorii wygląda tak: adresstrony.pl/component/virtuemart/kategoria.html?Itemid=0

Czy spotkał się ktoś z takim problemem? Czy ktoś go może rozwiązał albo wie jak go rozwiązać? Kombinowałem już na różne sposoby.


Aaa, właśnie. Użyte są standardowe komponenty VM, VM w wersji 2.0.18, J! 2.0.14.