PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł, który wczyta konkretną grafikę na podstronie



ajma
04-02-2006, 12:36
Czy ktoś się nie spotkał, albo może coś takiego jest standardowo w joomla a ja się nie "kapnołem", z czymś takim: potrzebowałbym moduł, który wczyta na konkretnej podstronie konkretną grafikę - podobnie jak menu, które mozemy okreslić na której stronie ma być wyświetlane.

magic
05-02-2006, 01:43
Na przykład tworzysz sobie nowe moduły: Administrator->Moduły->Moduły witryny->...Nowy; wstawiasz w edytorze grafikę; zaznaczasz w których miejscach na stronie ma się pojawiać i gdzie; i już ...
Jeśli to nie wystarcza, to możesz również użyć różnych dodatków do Joomla! jak np. LosowyObraz (wbudowany w Joomla!) czy DiaShow, albo nawet komponenty róznych galerii - i ich moduły kopiujesz z nowymi nazwami i ustawiasz miejsca wyświetlania jak opisano wyżej.

ajma
05-02-2006, 09:50
Tak, tylko czy mogę zdefiniować, że taka grafika będzie się pojawiała na podstronie np. galeria, a inna grafika będzie się pojawiała na podstronie np. artykuły z kategori jakiejś tam?

magic
05-02-2006, 16:04
Otwórz sobie dowolny moduł z listy do edycji i zobacz po prawej - u góry, że masz możliwość ustawienia kiedy moduł ma być wyświetlany.