PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z banerem w szablonie: Beez 3



Krzysiekk
06-11-2013, 19:49
Witam,
Panie i panowie, szukam pomocy w usuniecie i zmiany baneru na swój, mam szablon Beez3 na którym zrobiłem prosta witrynę, chcialem zamiast systemowego baneru, dodać swój, ale za nic w świecie nie mogę tego standardowego usunąć, nie wiem gdzie jest jest w jakiej lokalizacji, nie ma go w mediach bo szukałem...

Dodaje fotkę, jak to wygląda, czy ktoś może coś poradzić, gdzie go znalesc i usunąć?

7113

Karol99
06-11-2013, 23:45
Zaprzyjaźnij się z Firebugiem (dla Firefoxa) lub podobnym narzędziem w którejś z innych przeglądarek - on odpowie Ci na pytanie, gdzie szukać tego obrazka.

chuppas
09-11-2013, 00:14
Więc tak. Wchodzisz w rozszerzenia-szablony-beez3. Jeżeli masz joomla 3.2 to wchodzisz w wzbogacone(w innych wersjach opcje) i wymazujesz wpis w: tytuł witryny (wtedy znika napis joomla! a pokaże się domyślna nazwa witryny lub to co wpiszesz zamiast joomla!) potem wymazujesz Opis witryny (czyli Open Source...) i na koniec żeby pozbyć się całego tego elementu graficznego ustawiasz kolor szablonu na własny. Tyle:blink:

loger73
10-11-2013, 10:39
Lub jeśli interesuje cie podmiana na własna grafikę to edytujesz lub zmieniasz templates/beez3/images/personal/personal2.png choć szczerze mówiąc to nie wiem jak to do końca jest bo wtedy modyfikujesz oryginalny szablon.

cichy3323
05-12-2015, 20:22
krzysiekk czy rozwiazales swoj problem??? jesli tak to napisz w jaki sposob bo ja wlasnie z tym walcze. poprzez opcje wzbogacone niestety nic sie nie zmiania.

wojtek.m
21-09-2016, 19:53
Wchodzisz w rozszerzenia-szablony-beez3.
W Joomla 3.6.2 to jest rozszerzenia -> Szablony -> Style -> Beez3