PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd wyświetlania się sidebara



morpheusfp
07-11-2013, 06:56
Witam,


Posiadam stronę opartą na Joomla 2.5 . Najpierw była o tematyce FIFA, następnie postanowiłem zmienić jej profil pozmieniałem parę obrazków i teraz jest o tematyce mody.
Przeniosłem ją na nowy serwer za pomocą akeba backup, wszystko normalnie działa oprócz..
Paska z boku czyli tego grupa kapitałowa, stylizacja otw itp . Nas stronie głównej (wyświetla artykuły wyróżnione przegląd) pasek wyświetla się w porządku, problem zaczyna się jeśli jest strona- z pojedyńczym artykułem np ( http://fashionseries.pl/sklepy ) . Wtedy sidebar zjeżdża pod główną treść.
Nie zmieniałem nic w plikach template jedynie podmieniłem obrazki. Próbowałem od nowa wgrać pierwotną wersję na serwer i dzieje się dokładnie to samo.
Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję. Mój email to; morpheusfpp@gmail.com, gg: 2923979.
Pozdrawiam

palyga007
07-11-2013, 07:40
Posiadam stronę opartą na Joomla 2.5 . Najpierw była o tematyce FIFA, następnie postanowiłem zmienić jej profil pozmieniałem parę obrazków i teraz jest o tematyce mody.

Dzięki bez tego nie byłbym w stanie zdiagnozować problemu. ;)
Albo ty, albo twórcy szablonu s******yli robotę..
Na głównej masz układ
span5 span4 span3 co po zsumowaniu daje span12 i jest ok.
Na podstronach natomiast masz span9 span4 span3 co jakby nie patrzeć jest o span4 za dużo.

Pomimo tego, że nie ma w tym bloku modułów, jest on wyświetlany.
Trzeba poprawić szablon.