PDA

Zobacz pełną wersję : Biały ekran po zalogowaniu się do zaplecza



Moszko
08-11-2013, 16:44
Witam.
Jestem nowym użytkownikiem. Niedawno postawiłem stronę na joomla 3. Szukając dodatku ściągnąłem jakiś dodatek z jakiejś rosyjskiej strony. Po tym wydarzeniu nie mogłem wejść na zaplecze, więc postanowiłem skasować folder ze stroną i zrobić wszystko jeszcze raz od nowa. Mam swój serwer na nazwa.pl. Postawiłem stronę jeszcze raz i wszystko działa. Postawiłem kolejną stronę i po pewnym czasie zaktualizowałem Joomla do najnowszej wersji 3.2. kolejnego dnia chciałem wejść na zaplecze i po zalogowaniu pojawił się tylko biały ekran. Czy to jest problem związany z tym dodatkiem z rosyjskiej strony? Czy to może być wirus? Czy trzeba sformatować cały serwer? Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam robić.

Wysłane z mojego GT-i9100 przy użyciu Tapatalka

alex51
08-11-2013, 17:01
Sprawdź rozwiązanie zaproponowane przez @KES'a w tym wątku (http://forum.joomla.pl/showthread.php?74156-Po-aktualizacji-strona-oraz-zaplecze-nie-dzia%C5%82a).

Moszko
08-11-2013, 17:11
Czyli to niekoniecznie jest wirus, tylko błąd? Dlaczego zatem tak się zdarza, że po aktualizacji, która powinna być najlepsza z dotychczasowych robią się takie krzaki? W miejscu, gdzie można aktualizować jest napisane, że wszystkie rozszerzenia będą kompatybilne z nową wersją.

zwiastun
08-11-2013, 17:24
W miejscu, gdzie można aktualizować jest napisane, że wszystkie rozszerzenia będą kompatybilne z nową wersją.
A gdzie tak masz napisane?

Moszko
08-11-2013, 17:44
Było coś tam ze zgodnością chyba w ustawieniach globalnych

zwiastun
08-11-2013, 19:00
Dzwonili, tylko nie wiem, w którym kościele.
Wydania z serii 3.x.x to wydania przejściowe, wspierane krótkoterminowo (STS). Przygotowywane są tak, by programiści mogli dostosować do nich swoje rozszerzenia, ale Projekt joomla! nie może nikomu gwarantować, że z kilku tysięcy projektantów kilku tysięcy rozszerzeń wszyscy na czas dostosują swoje rozszerzenia do zmian, jakie niosą kolejne wydania J!