PDA

Zobacz pełną wersję : Advanced Portfolio - kategorie komponentu na głównej



maj_ka
08-11-2013, 17:45
Próbuję rozgryźć i albo mnie zaćmiło i ćmi kilka dni już albo coś jest na rzeczy.
Komponent służy do prezentacji zdjęć w ładnej rzecz jasna formie a formuła jest:
Kategoria - > projekt -> zdjęcia

Chce zrobic tak by w menu byly kategorie - i by wyswietlalo sie takie menu jak w instrukcji ( http://wiki.extstore.com/index.php?title=Advanced_Portfolio_for_Joomla_3.0 ) - fragment z "Thumbnail view".

Widze ze klikajac w menu i tworzac je moge wybrać komponent "Advanced Portfolio"->"single project" albo "list project" ( czyli wg kategorii) - tyle ze po wybraniu tej opcji nie mozna wybrac kategorii… a właśnie o to mi chodzi i wydaje się - wg instrukcji - że jest to możliwe.
Pytanie: Jak? :)

maj_ka
13-11-2013, 12:46
hmm… nikt, nic?

kamilch
29-11-2013, 22:12
I co udało się? ja widzę tylko w menu ALL nie wiem jak ustawić podział na kategorie.
Widzę że kategoriach i artykułach po prawej nie ma opcji Tagi, czy to może mieć związek?

headge
30-11-2013, 07:19
No to może macie odpowiedź dlaczego mało osób z tego korzysta - i stąd zero odpowiedzi ;)
Najlepiej poszukać dodatku ze słowem kluczowym "isotope" skoro chcecie taki efekt.
Świetnym komponentem jest tz_portfolio - przykład użycia tutaj (http://margaretta.pl/co-nowego) - przed instalacją najlepiej przetestować na localu bo wprowadza spore zmiany.

Gall Anonim
30-11-2013, 11:34
Jeżeli masz chociażby przegląd kategorii i można z przeglądu wybrać konkretną kategorię z widokiem który cię interesuje możesz podlinkować do menu konkretne wybory jako link zewnętrzny.
Pzdr

kamilch
30-11-2013, 18:38
Dzięki, zainteresuje się bardziej komponentem tz_portfolio :) linki też sprawdzę i coś wybiorę. Jeszcze raz dzięki.

kamilch
01-12-2013, 10:19
Udało się :)
- co najważniejsze utwórz tagi (komponenty/tagi), to są nasze kategorie widoczne na stronie przy ALL
- utwórz kategorie dla projektów
- utwórz projekty, przypisz daną etykietę/ tags, wpisując ze spację i dopiero enter, inaczej nie wyszuka tagu

kamilch
14-12-2013, 11:18
Czy może ktoś wie jak ustawić by w zakładce ALL wyświetlało sie więcej niż 20 projektów? Jeśli jest więcej nie widać ich nawet po filtrowaniu.