PDA

Zobacz pełną wersję : Simple Image Gallery



emol8
08-11-2013, 22:49
Witam, mam pytanie gościu zakładał mi stronę i teraz ma mnie gdzieś, potrzebuję pomocy gdyż nie mogę podlinkować dwóch artykułów pod jedną miniaturkę, może wiecie jak to zrobić?? Simple Image Gallery (by JoomlaWorks) (http://nowa.nadzory-ps.pl/administrator/index.php?option=com_plugins&task=plugin.edit&extension_id=10013) mam taki dodatek, i chodzi mi o to aby pod jedną miniaturkę w galerii podpiąć dwa artukuły czyli np styczeń, luty itd a w styczniu będą zdjęcia i tak samo w lutym, jak podpinam styczeń to jest ok, a jak chce podpiąć luty to wtedy styczeń znika a zostaje luty, ten ostatnio podpięty, i nie wiem jak podpiąc dwa.Z góry dziękuję za pomoc

GOGOKOM
09-11-2013, 00:07
A która inwestycja budowlana to styczeń a która to luty?
Jak byś jakiś scren zamieścił albo pochwalił się tym czym i tak się pochwaliłeś to może było by prościej. Bo tak przedstawiłeś sprawę że nie bardzo wiadomo o co ci chodzi i nasuwa się odpowiedź jak chcesz jednym kluczem na raz otworzyć drzwi na dwóch końcach budynku.

Nie wiem czy dobrze rozpoznałem miesiące ale proponuję zlecić bo i tak nie ogarniesz, a zaraz będziesz pytał czemu słabo się pozycjonuje (bo masz błędy w tym zakresie), czemu mam kupę spamu w poczcie (bo sam tego chcesz), czemu nie stać cię na pocztę w twojej domenie (bo nie umiesz korzystać z serwera za który płacisz),
i tak dalej ....
poza tym skoro perfekcyjne strony .... cię olały to jak umowę z nimi spisałeś na realizację serwisu.