PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem do panelu administracyjnego po aktualizacji online do 3.2



kondzio2003
10-11-2013, 18:05
Joomla stoi na MovAMPie na moim laptopie.
Ogólnie mam do testów 3 różne joomle i jedną właściwą na której wprowadzam sprawdzone rozwiązania.

Jak tylko wyszła nowa joomla 3.2 lekkomyślnie od razu kliknąłem wspaniały guzik automatycznej aktualizacji z poziomu admina nie robiąc sobie backupu działającej joomli i ... wszystko działało aż miło :) Joomla ta właściwa, która miałą w przyszłości polecieć na serwer w miejsce 1.5 była aktualna.
Potem przeszedłem do aktualizacji joomli testowych. One nie były aktualizowane. Pierwszą aktualizowałem z PA i zdechała na śmierć... biała strona główna, biały PA. A więc dwie kolejne testowe postanowiłem aktualizować paczką aktualizacyjną. Pobrałem, rozpakowałem i nadpisałem pliki jak to kiedyś. I strony główne działają, logowanie do PA wyświetla się, wpisuję login, hasło, enter i zamiera... ładuje się ładuje się w nieskończoność. Zarówno na chrome i FF. Pal licho testową joomlę.

Minęło kilka dni i dziś odpalam MovAMPa i chcę coś zrobić na joomli właściwej i... to samo zarówno na Chrome i FF. Główna działą, PA zamiera podczas logowania.
Postanowiłem zmienić nazwę folderu administrator i w jego miejsce wstawić czysty z "Stable-Full_Package".
Na chromie nadal zamiera, na FF zaczął działać.
Postanowiłem przeczyścić pamięć podręczną na chromie i przy okazji na FF. Sytuacja się odwróciła :hmm:
A więc wtedy przywróciłem oryginalne pliki i działało na FF a na chromie nie. Zrobiłem co chciałem.
Po pół godziny znowu próbuję się logować i nie działa na obu przeglądarkach. A więc restart komputera.
Teraz działa na chromie. FF zamiera.
Wpisując złe hasło od razu pojawia się monit, że złe, więc działa, ale jak wpiszę dobre to zamiera.

Jak to możliwe, że raz działa a raz nie działa. Czy winy szukać w joomli czy w serwerze? Posłać joomlę na serwer WWW i zobaczyć czy działa normalnie? Ktoś już to próbował rozwiązać? Sądzę, że to nie przypadek, że 4 instalacje zdechły po aktualizacji.

Dodam, że na joomlach nie ma żadnych dodatków.

zwiastun
10-11-2013, 18:47
Ja szukałbym przyczyny nie w Joomla, ale w swoim komputerze.

kondzio2003
10-11-2013, 19:01
A co proponujesz wziąć najpierw na warsztat?

zwiastun
10-11-2013, 19:08
Zastąpić movAMP-a JAMP-em.
movAMP mial swoje ostatnie wydanie 2-3 lata temu. To już prehistora.

kondzio2003
10-11-2013, 23:38
Pewnie, że bym zastąpił, jak by był darmowy :) a moja praca z Joomlą nie przynosi mi dochodu
Ale PHP 5.3.1 i MySQL 5.1.41 mogą stanowić problem dla nowej Joolmi?

AndiC
11-11-2013, 02:36
Jasne, 15 PLN to majątek niesamowity.

kondzio2003
20-11-2013, 18:39
Jasne, 15 PLN to majątek niesamowity.

miesięcznie chciałeś powiedzieć?

AndiC
20-11-2013, 19:04
Widzę że nawet nie chciało Ci się zaglądnąć na stronę.
Najtańszy pakiet kosztuje 15 PLN jednorazowo