PDA

Zobacz pełną wersję : Katalog produktów z różnym układem produktów



matfeusz
10-11-2013, 21:05
Szukam komponentu, który będzie działał na zasadzie dużego katalogu z produktami (docelowo ma mieć nawet kilka tysięcy produktów). Jednak najważniejsze dwie rzeczy który ten katalog musi posiadać:
- wszystkie produkty będzie podzielone na 5 kategorii i każda kategoria będzie miała wszystkie produkty na jednej stronie (wiem, głupi pomysł) i w miarę przesuwania w dół powinny się ładować aby od razu nie wczytywało się np. 300zdjęć
- dobrze aby produkty nie były przedstawiane identycznie (czyli np. raz będzie tabela z rozmiarami a następnym razem coś innego).

Zastanawiałeś się czy nie najłatwiej zrobić to jako zwykłe artykuły. Wtedy mogę dobrowolnie mogę je edytować itd. tylko jeśli się okaże, że będzie coś trzeba dodać do wszystkich produktów to będę musiał to ręcznie robić.

Macie jakieś inne pomysły jak to zrobić?

pyziak
11-11-2013, 20:12
katalog to katalog np:
SobiPro czy Dj Catalog
pierwszą wytyczną załatwisz rozszerzeniem typu Lazy np: http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/performance/site-performance/18035
drugiej wytycznej nie rozumiem chyba, bo jeżeli chodzi o różny wygląd kategorii to żaden problem, ale jeżeli chodzi o losowy ( różny) widok produktów wyświetlanych w jednej kategorii to tego nie łapię, może jakiś opis graficzny ( wizualizacja)