PDA

Zobacz pełną wersję : Brak tagów w artykułach powiązanych z menu i modułami



herr_fligg
10-11-2013, 23:03
Witam,
korzystam z Joomli 3.2. Zacząłem uzywać tagów (etykiet) w artykułach. Chciałbym ale niestety nie pokazują mi się one na stronie głównej wyświetlającej artykuły wyróżnione, jak również w pozycji menu pokazującej artykuły z danej kategorii lub w module pokazującym np. ostatnio dodane artykuły z danej kategorii. Wszystko pozostałe jak autor, data dodania, liczba wejść się wyświetla. Tagi pokazują się dopiero po wejściu w konkretny artykuł.
W edycji np. elementu menu pokazującego artykuły z jakiejś kategorii w zakladce "Opcje artykułu" brakuje w ogóle opcji pokazywania Tagów, która jest dostępna w edycji samego artykułu.
Udało mi się zrobić pokazywanie tagów na stronie z wyróżnionymi. Z pliku \components\com_content\views\article\tmpl\default .php skopiowałem:

<?php if ($params->get('show_tags', 1) && !empty($this->item->tags)) : ?>
<?php $this->item->tagLayout = new JLayoutFile('joomla.content.tags'); ?>

<?php echo $this->item->tagLayout->render($this->item->tags->itemTags); ?>
<?php endif; ?>

i wrzuciłem do pliku \components\com_content\views\featured\tmpl\defaul t_item.php.

Z resztą już nie mogę sobie poradzić. Być może ktoś z was już z tym walczył lub wie w jakich plikach można by kombinować czy to poprzez wrzucenie powyższych linijek kodu czy poprzez dodanie brakującego buttona w "Opcjach artykułu".

Pozdrawiam