PDA

Zobacz pełną wersję : Multizarządzanie Joomlą



skrzypol
11-11-2013, 16:59
Hej,

Dość dawno temu wpadło mi w oko rozwiązanie, które pozwalało zarządzać wieloma stronami na Joomli pod jednym magicznym panelem administracyjnym - takie cudo do prowadzenia stron swoich klientów w jednym miejscu. Wtedy nie było mi to potrzebne a teraz... za cholewkę nie mogę tego znaleźć! Może ktoś wie o czym piszę i może podpowiedzieć? Chodzi mi o rozwiązanie typu JAdmin!, z tym, że to rozwiązanie niezbyt mi odpowiada, tj. nie chodzi mi o desktopową apkę, ale o usługę w sieci. Może znacie jakieś lub macie inne podobne doświadczenia? :)

moje
12-11-2013, 10:58
Dziwne, na extensions.joomla.org jest cała kategoria Multiple Sites.

skrzypol
12-11-2013, 11:38
Nie chcę być posądzony o brak grzeczności, ale proszę czytać ze zrozumieniem :)

Kategoria Multiple Sites to kilka komponentów pozwalających wykonywać jakieś ograniczone akcje albo w obrębie jednej domeny, albo w przypadku różnych domen nie możemy tu mówić o funkcjonalności agregacji panelu administracyjnego. Mnie chodzi o - w prostych słowach - jedno centrum zarządzania do stron klientów, na różnych serwerach i domenach. Coś na zasadzie JAdmin, ale nie desktopowa aplikacja. JAdmin jest niezły, ale nie pozwala na pracę na innym pc oraz ma błędy interfejsu. Ogólnie nie jest za wygodny. Ale o rozwiązanie tego typu mi chodzi :) Najlepiej coś w stylu JAdmin + watchful.li - istnieje w ogóle coś takiego?

pyziak
12-11-2013, 12:01
to może JAdmin Mobile :) skoro pasowało a ma być nie desktopowa http://www.joomlalivechat.com/joomla-admin.html#mobile

skrzypol
12-11-2013, 12:16
jej... a na przeglądarkę się nie da? :P