PDA

Zobacz pełną wersję : Licznik odwiedzin - vioara Visitors Counter



rafjak
12-11-2013, 11:18
Szanowni Koledzy,

Czy ktoś wie może, gdzie moduł licznika odwiedzin Vioara Visitors Counter
przechowuje dane dotyczące odwiedzin?
Przerzucam całą bazę danych z jednej joomli do drugiej, a licznik na nowej pokazuje jakieś stare liczniki?

Pozdrawiam
RJ

ramiro
12-11-2013, 11:28
Dane możesz ustawić sobie w PA, możesz wpisać jaką chcesz liczbę odwiedzin.
Przerzucasz całą db z jednej joomli do drugiej tzn? Wiesz, że Vinaora Visitirs nie jest dostosowany do najnowszej wersji Joomla!? http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/analytics/visitors/2519
Pozdrawiam.

rafjak
12-11-2013, 11:37
Dzięki za szybka odpowiedź.
Przerzucam bazę danych między tymi samymi wersjami oczywiście, zmieniam tylko hosting.
W panelu oczywiścię moge sobie ustawić jaką chcę liczbę początkową, ale mi chodzi o liczby z dni, tygodni i miesięcy.

Genaralnie to było tak, jak pierwszy raz postawiłem nową joomle i przerzuciłem bazę danych to nie jestem pewny, ale chyba przerzucił wszystko, a na pewno główny licznik.
Stara strona była w użyciu a nowa jeszcze nie, więc licznik bił na starej stronie. Teraz chcę te "wyniki" przerzucić na nową stronę, ale się nie aktualizuje nawet główny licznik.
Stąd moje pytanie, gdzie on to przechowuje?

Pozdrawiam
RJ

pyziak
12-11-2013, 11:43
z tym wszystko ustawisz na zapleczu to tak nie do końca, bo tam możesz ustawić tylko ogólną liczbę odwiedzin, nie ustawisz liczby dla zeszłego tygodnia ani zeszłego miesiąca, ale i w bazie tego nie zmienisz a znajduje się to w tabeli __vvisit_counter, prawdopodobnie, te ustawienia są sumowane automatycznie

rafjak
12-11-2013, 11:55
No ale gdzieś musi przechowywać bieżącą liczbę odwiedzin, do której dodaje kolejne, bo jak inaczej?
Przed chwilą własnie sprawdziłem. Przy pierwszym nadpisaniu bazy danych zaraz po instalacji świeżej jooml'i wszystkie liczniki się odtworzyły, (Dzień, tydzień, miesiąc)
bo na nowej stronie mam je do teraz. Kolejne nadpisanie bazy danych już nie powoduje "podbicia" liczników do wartości ze starej strony.

RJ