PDA

Zobacz pełną wersję : Brak podstron w J! 3.2.



ramiro
12-11-2013, 13:00
Witam.
Mam dość dziwną sytuację z J!3.2, ponieważ nie działają mi podstrony. Działa poprawnie strona główna. Każdorazowe wybranie linku z inną podstroną, również z mapą witryny daje ten sam rezultat: błąd 404, nie znaleziono pliku index.php. Podstrony w PA istnieją, połączenia do menu nie były zmieniane. Proste adresy wraz z .htaccess są włączone. Ustawienia do plików 644, katalogów 755. W bazie danych wszystkie główne wpisy widzę, że są. Przeglądałem logi i raczej są czyste. Problem pojawił się po konfiguracji Akeeba backup i wykonaniu kopi. Kopia zarejestrowała powyższy błąd. Czy macie pomysł gdzie może leżeć problem?

pyziak
12-11-2013, 13:08
na początek usuń .htaccess, następnie skoro problem pojawił się po instalacji AB to ją odinstaluj, coś kojarzę że AB też kiedyś spowodował u mnie problem i pomogło chyba wyłączenie pluginu od Akeeba, ale czy to był lazzy czy restore to nie pamiętam, odinstaluj AB

ramiro
12-11-2013, 18:01
Odinstalowałem Akeeba backup, przemianowałem .htaccess na htaccess.txt, powyłączałem inne dodatki i zachowanie jest takie samo. Macie jeszcze jakieś pomysły?

pyziak
12-11-2013, 19:09
daj link do stony

ramiro
12-11-2013, 19:35
Przy próbie edycji któregoś z szablonów pojawia się błąd:

Warning: is_dir() [function.is-dir (http://www.ds1.nstrefa.pl/portfolio/cech/administrator/function.is-dir)]: open_basedir restriction in effect. File(/home/xxx/public_html/xxx/strona/templates/beez3/component.php/) is not within the allowed path(s): (/home:/home2:/tmp:/usr/bin:/bin:/usr/local/bin:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/lib/php/PEAR:/usr/X11R6/bin/) in /home/xxx/public_html/xxx/strona/administrator/components/com_templates/models/template.php on line 111

edit
Temat zakończony.
Rozwiązanie: Po zmianie .htaccess na htaccess.txt i wyłączeniu wysztkich usług (prostych adresów) w PA strony zaczęły się wyświetlać.
Powyższy błąd jest błędem szablonu, ponieważ Joomla! 3.2. zawiera nowy Bootstrap jak to stwierdził Pyziak.
Problem całkowicie nie jest rozwiązany, ale strona się wyświetla. Posprawdzam w .htaccess wpisy samodzielnie.
Dziękuję za pomoc. Daję punkt pomógł Pyziakowi.