PDA

Zobacz pełną wersję : Zapycenie co do manipulacji plikami i CSS modułów



Narudura
13-11-2013, 10:03
Hejho!
Słuchajcie nie jestem pewny czy piszę w odpowiednim dziale, ale nie zmienia to faktu, że potrzebuję pomocy.


Czy jest możliwość manipulacji wszystkimi plikami na serwerze za pomocą joomli?


Pomagam w prowadzeniu strony pewnej firmy, ale czuję się ograniczony co do manipulacji, a z Szefem owej firmy jest ciężko się kontaktować a co dopiero coś załatwić, więc szukam alternatywy.

Drugie pytanie jak mogę manipulować stylem zamieszczanych modułów na stronie nie używając CSS.

Przykład:

Jak zmienić rozmiar czcionki Jevents - wydarzenia ukazującego się na stronie. czy mogę mieć dostęp do CSS nie mając dostępu do plików serwerowych?

pyziak
13-11-2013, 11:27
Manipulować można np: ludźmi, pliki można edytować, kasować, dodawać. Używaj poprawnej polszczyzny bo począwszy od tematu piszesz niezrozumiale, odnośnie pytań ( powinno być jedno)
- za pomocą Joomla! nie manipuluje się żadnymi plikami
- nie można zmienić stylu danego modułu nie zmieniając go w css

zwiastun
13-11-2013, 12:02
- za pomocą Joomla! nie manipuluje się żadnymi plikami
E, tam :) -
Co nieco się da: dodać pliki obrazków i innych dokumentów, usunąć je (komponent Media), można edytować pliki szablonu, a po zainstalowaniu np. extplorer można edytować także inne pliki.

pyziak
13-11-2013, 12:30
Nie wiedziałem ze to manipulacja, ale ok :) , da sie tez udostępnić możliwość wprowadzenia złośliwego kodu wtedy to dopiero manipulacja na całego


Pozdrawiam Pezowicz Dariusz

zwiastun
13-11-2013, 13:26
Nie wiedziałem że to manipulacja, ale ok
Ano, Darku, jest to manipulacja - "precyzyjna, skomplikowana praca ręczna", a nie tylko "kierowanie ludźmi bez ich wiedzy", za to często z ich szkodą.