PDA

Zobacz pełną wersję : moduł/komponent kalendarza



Status
14-11-2013, 13:02
Witam,

Administruje serwis artystyczny pełen wydarzeń na konkretny dzień w Joomla 1.7. Korzystałem z JEvents - bardzo popularnego jak wiadomo. Problem w tym, że chciałbym moduł/component, który pozwala do dnia w kalendarzu podczepiać artykuł o wydarzeniu, Czyli nie redagować niczego od nowa - jak w JEvents, a możliwośc poprzez kliknięcie na dzień wejść do artykułu opisującego wydarzenia z tego/na ten dzień - NIE DZIEŃ KIEDY ZOSTAŁ ZREDAGOWANY.

Będę wdzięczny za pomoc

Tor_
14-11-2013, 13:48
Proponuję przeanalizować możliwości K2 (http://getk2.org/) posiada taką możliwość

Status
15-11-2013, 12:09
Dziękuję za odpowiedź. Widzę, zę to będzie dłuższa wycieczka i wygląda na ostre, i może jeszcze dla mnie na dzisiaj niezrozumiałe, w pełni przemeblowanie całego serwisu. Oczywiście zapoznam sie z możliwościami /przepastnymi jak widać/ K2, ale byłbym wdzięczny za doraźną i niewątpliwie prostrzą sugestię. Oczywiście dzięki wielkieTor.

Tor_
15-11-2013, 12:26
W tym komponencie masz moduł K2 tools a tam kalendarz który można tak skonfigurować aby po kliknięciu w datę przenosił do artykułu

Status
18-11-2013, 12:16
No i "shit" - w trakcie instalacji k2 wyskoczył komentarz :

Fatal error: Cannot make static method JModel::addIncludePath() non static in class K2Model in /home/stawczyk/domains/artysci24.pl/public_html/administrator/components/com_k2/models/model.php on line 40

Nie mam ani strony ani dojscia do admina, wszedlem z Total Commandera w zaplecze strony, usunąłem component i nadal nic...........

byłbym bardzo wdzięczny za pomoc bo czas leci :(... a ja jestem rozczarowany zamieszaniem jakie k2 wywołało

- - - Updated - - -

... no dobra, jest, sory za panike - wywalilem wszystko, co miało adnotacje k2 i działa...


co mogło być winą takiego zamieszania?

Jdwind
18-11-2013, 12:34
Pewnie to:

Administruje serwis artystyczny pełen wydarzeń na konkretny dzień w Joomla 1.7...