PDA

Zobacz pełną wersję : sj_worldnews i problemy z konfiguracją



pawelt21
14-11-2013, 19:48
Witam

Pod adresem joomla.home.pl/portal1 znajduje się portal, który właśnie tworzę. Szablon otrzymałem od zleceniodawcy. Mam jednak kilka problemów i nie wiem jak sobie z tym poradzić:
1. Są parametry przyrostka klasy CSS jednak mimo ich wpisywania nic się nie zmienia
2. Na stronie głównej nazwy poszczególnych kategorii wyświetlane w prostokątach. Nie mogę poradzić sobie ze zmianą ich rozmiaru i koloru.

Proszę o pomoc. Trochę zajmuję się tworzeniem stron ale nie napotkałem jeszcze takich problemów, może dlatego że nie ktorych z tych rzeczy nigdy nie robiłem.

zeki
15-11-2013, 17:04
Słuchaj a To dostałeś już w takim stanie od zleceniodawcy? O ile się nie mylę to korzystam z tego samego szablonu, ale wygląda on zdecydowanie inaczej. Jakieś zalecenia dostałeś żeby tak go zubożyć? Powiem szczerze, że ten szablon jest tak skonstruowany, że jak zaczynasz wprowadzać zmiany to wszystko się sypie i zaczyna wyglądać kiepsko. Zerknij u mnie jak to wygląda www.gorakalwaria.org (http://www.gorakalwaria.org) może właściciel da się jednak przekonać do pierwotnego wyglądu lub mniejszej ilości zmian. Siedzę z tym szablonem już z pół roku w wolnych chwilach. Podoba mi się więc go nie porzuciłem. A Ty szykuj się na problemy z re-captcha na przykład :/