PDA

Zobacz pełną wersję : Okrojona Tiny?



MagicWawa
15-11-2013, 23:08
Witam ponownie Panie i Panowie,

Starałem się znaleźć informacje o nowej Tiny i... pozostało mi pytanie do bardziej oblatanych.

W Joomla! 3.2 jest nowa wersja edytora Tiny i pytanie brzmi (wiem, że to zewnętrzny dodatek, ale może ktoś coś wie):
Gdzie podziała się zaawansowana obsługa obrazów? Jeszcze w wersji 3.1.5 stara Tiny miała możliwość ustawienia wielu elementów obrazka (wymiana obrazka, style...). Natomiast w obecnej wersji w ustawieniach obrazka pozostała ścieżka, opis, wymiary i koniec...

Może ja nie widzę gdzieś reszty ustawień, więc proszę o nakierowanie. Zawsze byłem zadowolony z Tiny i nawet udawało mi się okiełznać jej humorki. Lepiej mi się pracowało niż z JCE. Czyżbym musiał się jednak teraz przesiąść na JCE, bo Tiny nie ma części funkcjonalności?:blink:

kumer
16-11-2013, 11:44
Witam,

Również dołączam się do ubolewania kolegi z powodu okrojenia funkcjonalności edytora Tiny.
Interface jest może i ładniejszy, ale co z tego?

Dodam też, że poza okrojeniem funkcjonalności, to i tak nie wszystkie z istniejących działają poprawianie.
Miałem kłopot z podziałem artykułu na wprowadzenie i tekst zasadniczy – udało się dopiero w trybie HTML.

Apeluje o przywrócenie starego Tiny.:(

MagicWawa
16-11-2013, 15:51
No nic. Ze względu na tłumy chętnych do odpowiedzi:lol: wypróbuję dziś wieczorem podmianę Tiny ze starszej wersji i zobaczymy. Napiszę, co się nie udało...