PDA

Zobacz pełną wersję : JV Melody - jak usunąć białe obramowanie modułów ?



moonrake
18-11-2013, 14:34
Witam

Jak w temacie: Jak usunąć białe obramowanie modułów w JV Melody? Chciałbym aby treść w modułach wyglądała jakby znajdowała się na głównej stronie bez żadnych pól, teł i ramek. Tło modułu mogę zmienić na takie jak tło strony, ale jak usunąć te białe ramki?

Dodatkowo chciałbym wyświetlić moduły od user1 do user4 nie obok ale w dwóch rzędach. Jest taka możliwość sformatowania pozycji modułów czy trzeba przenieść cały blok z innego miejsca np. modulebox6 i wyłączyć w nich po 2 moduły?

enrick27
18-11-2013, 22:13
Widziałem ten szablon i moduły na mają białego obramowania, lecz są umieszczone na białym tle. Ale najlepiej będzie jak podasz linka do strony.

moonrake
19-11-2013, 08:14
Dokładnie. Też wczoraj do tego doszedłem, ale mimo ślęczenia nad firebugiem nie mogę dotrzeć do źródła..
Adres to http://assa.moonrake.webd.pl/

- - - Updated - - -

znalazłem plik css za to odpowiedzialny.. wystarczyło kliknąć w odpowiednie miejsce aby firebug to znalazł. Kliknięcie na moduł i cofanie się w hierarchii nic nie dało.. Odpowiada za to plik template.css i parametr ".jv-block"

AndiC
19-11-2013, 10:25
Nie wiem jak szukałeś, już w 10 wierszu masz background którego szukasz.
Co do firebuga, obecnie do "grzebania" w CSS lepsze są standardowe narzędzia dla programistów. (to jest moje zdanie)

moonrake
03-12-2013, 09:01
zgadza się.. już napisałem, że znalazłem ale dopiero po kliknięciu na tą ramkę. Wcześniej szukałem w module i niestety ramka nie wchodzi w jego skład (raczej właśnie dlatego, że jest tłem a nie ramką ;P). Sprawdzę sobie te standardowe narzędzia, bo firebug pod chrome jest podobno bardzo ograniczony w porównaniu do tego z firefox. Dzięki.