PDA

Zobacz pełną wersję : K2 i kilka problemów



pawelt21
18-11-2013, 19:34
Witam.

Zakładam ten temat gdyż mam kilka problemów z K2. Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi, więc może któryś z forumowiczów będzie mi w stanie pomóc.
Na wstępie zaznaczę, że wszystkie artykuły dodaję poprzez K2 i potem je wyświetlam w różny sposób.
Pierwsza kwestia tyczy się tego, że podczas tworzenia artykułu, przechodzę do zakładki Ilustracja, tam dodaję grafikę. Wszystko ładnie pięknie, na stronie głównej wyświetla mi ten plik, gdy wchodzę w zakładkę, która wyświetla wszystkie artykuły z danej kategorii również grafika jest. Jednak problem pojawia się w momencie kiedy otwieram artykuł. Tam niestety ilustracji nie widać. Co z tym fantem zrobić?
Kolejna sprawa to ukrycie autora artykułu i wyłączenie oceniania artykułu. Jak to zrobić, wiem, że można w każdym artykule i wtedy mi działa. Tylko nie wiem jak to zrobić dla całości.
Proszę o pomoc.

Bazyl
18-11-2013, 20:14
Dobry wieczór,

1. Należy włączyć wyświetlanie obrazka dla artykułu w parametrach danej kategorii.
2. Należy wyłączyć wyswietlanie autora oraz ocenianie w parametrach artykułu dla danej kategorii.

pawelt21
18-11-2013, 20:33
Jeżeli chodzi o tą drugi punkt zadziałało. Pierwsze cały czas nie działa. Mam ustawione we właściwościach kategorii, wszędzie gdzie tylko możliwe wyświetlanie ilustracji i niestety ale w artykule się nie wyświetla.
Dodatkowo chcę zrobić zakładkę, gdzie będą wyświetlały się albo newsy z wszystkich kategorii albo wyróżnione. Obecnie ustawiłem pierwszą opcję i wyświetla się bez ilustracji, dodatkowo pokazuje autora i dział. Proszę o pomoc.
Prace z K2 dopiero zaczynam i jestem kompletnym laikiem w tej kwestii.

Bazyl
18-11-2013, 21:58
Czy Twój szablon nie nadpisuje wyglądu K2?
Tzn. czy w folderze html Twojego szablonu jest podfolder com_k2?