PDA

Zobacz pełną wersję : J! 3.2 Nie działa sekcja logowania, rejestracji



odczynnik
19-11-2013, 12:27
Witam

Po weekendzie przychodzę do pracy siadam żeby budować dalej stronę i zaczyna się problem a mianowicie nie można się zalogować.
Strona to www.jdgrafix-service.pl (http://www.jdgrafix-service.pl) serwery w ogicom.pl.

Sprawdziłem plik configuration.php dane do bazy były ok. Po zaktualizowaniu pliku configuration.php (a nic nie zmieniałem), strona całkiem się wysypała. Utworzyłem nowe konto do tej samej bazy, wpisałem nowe dane do configuration.php i zaczęła być znowu widoczna treść, ale problem logowania nadal jest.

Zmieniłem hasła (w panelu myphpadmin) administratora i naszego konta firmowego dla handlowców i nadal nie ma szans logowania, ani a admina, ani z drugiego konta. Po wpisaniu hasła i loginu strona jak by się odświeżała. Usunąłem pliki cache. Nie ma możliwości rejestracji, a po wypełnieniu formularza przeskakuje od razu do strony logowania i konto nie jest utworzone. Wyłączyłem praktycznie wszystkie moduły instalowane przeze mnie w myphpadmin. Gdzieś nawet na forum znalazłem, żeby temp ustawić na Ch777 i nadal nic. Skończyły mi się tematy na forach z podobnymi problemami z logowaniem. PHP jest zainstalowane 5.4, używam .htaccess, wszystko do piątku ładnie śmigało. Mam 3 strony na J! postawione i 2 działają bez problemu na tym samym hostingu i z tą samą konfiguracją .htaccess i php. Formularz kontaktowy też nie działa. Wy`gląda mi to na całkowity brak działania .php w formularzach na stronie.

Włączenie wyświetlania błędów .php pokazało, ze jest błąd w dodatku simplepopup. Wyłączenie tego dodatki nie rozwiązało problemu, zniknął tylko błąd.

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in/jakub/plugins/content/simplepopup/simplepopup.php on line 50

Najśmieszniejsze jest to, że zmiany w treści przez myphpadmin są widoczne na stronie, czyli połączenie z bazą jest ok i sama baza wydaje się, że też.

Proszę po pomoc
Pozdrawiam

palyga007
19-11-2013, 13:35
Pobrać na localhost sprawdzić czy działa, pytać hosting czy coś zmieniali przez weekend.

odczynnik
19-11-2013, 13:39
Twierdzą, że nic nie zrobili. To było moje pierwsze posunięcie pisać do nich. Generalnie baza danych działa wszystko co zmienię w bazie ma odzwierciedlenie na stronie., poza logowaniem, jak by skrypt odpowiedzialny za pobieranie i wysyłanie informacji o użytkownikach z/do bazy nie działał.

W logach nie ma błędów, php też nic nie wyświetla...

Wyczyszczenie wszystkich sesji też nic nie dało.

Gall Anonim
19-11-2013, 16:52
Może wyłącz dodatek który jest wskazany jako problematyczny poprzez zmianę publikacji w myphpadmin i zobacz co będzie siędziało dalej

odczynnik
19-11-2013, 17:26
Witam

Wyłączyłem wszystkie dodatki włącznie z tymi które pokazane były w raportach z php że robią błąd.

Zainstalowane były: SimplePopup, simple gallery, konda (forum), jnews i chipm mail i wszystko wyłączone (enable na 0).