PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wpisaniem artykułów na 1.7.3. - nie działa tinyMCE



zurawl
21-11-2013, 09:05
A więc po kolei. Moją stronę www.trzyzurawie.pl założyłem na home.pl ponad rok temu. Wykupiłem hosting i zainstalowałem joomla 1.7.3 – taki był w opcji. pracując na joomla korzystałem z internet explorer. Po naprawie komputera, co miało miejsce w sierpniu, zainstalowano mi przeglądarkę chrome i na nniej nie mogłem pracować. Otóż zniknęły mi ikonki edycji artykułu, mimo że mam zaznaczone editor tinyMCE. Jak chciałem edytować jakiś artykuł, to wyświetlał mi go w formie kodów, nie mogłem nic zmienić i w ogóle nie mogłem z tego artykułu normalnie wyjść. udaje sie to jedynie, gdy klikałem na zaplecze, a tak przecież nie powinno być. Co gorsza – nie mogłem wkleić nowego artykułu i go edytować. Jestem totalny analfabeta informatyczny!!! Więc spytałem znajomą o pomoc. Ona poradziła, abym ponownie użył przeglądarki explorer. I ZADZIAŁAŁO!!! Aż do wczoraj ;((( Bo wczoraj po 8-dniowej przerwie chciałem zrobić nowy wpis (korzystając z explorera) i sytuacja powtórzyła się jak na chrome. Czy ktoś może mi łopatologicznie co się dzieje i jak to naprawić.
Analfabeta informatyczny

Bazyl
21-11-2013, 09:13
Witam

Być może wystarczy aktualizacja do wersji 2.5.16.
Swoją drogą wysoce zalecana...

tomaszek83
21-11-2013, 09:15
Najpierw zrób aktualizację do najnowszej wersji Joomla czyli w Twoim przypadku 2.5.16
---

cześć @Piotr, uprzedziłeś mnie :)

zurawl
21-11-2013, 09:27
dziękuję. Będzie to dla mnie kolejne wyzwanie informatyczne, ale może sobie poradze z tą aktualizacją ;)