PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria - wyświetlenie obrazków danego folderu lub kategorii, ale...



kapsel2105
21-11-2013, 10:38
Dzień dobry.

Poszukuję galerii, lub innego dodatku, ewentualnie pomocy jak coś takiego mógł bym zrobić.
A więc. Chciałbym mieć w górnej części pasek z kategoriami galerii, czyli np. kategoria: Kategoria1, Kategoria2, Kategoria3...itd oczywiście te kategorie to będą wyświetlane w formie jakiegoś zdjęcia (czyli jakiś kwadracik z bitmapą).
I teraz chciałbym aby po kliknięciu w kategorie galerii (kwadracik Kategoria1) od razu był efekt ściemnienia strony i pojawiły się fotki z danego folderu wybranej kategorii (efekt ściemnienia to taki jak sigplus`ie naprzykład, okno z fotką, strzałki do przewijania, i miniaturki na górzy albo dole które można ukryć).
Wszystko co udało mi się stestować to zawsze po kliknięciu otwiera się kolejna strona i wyświetla galerie poniżej, a ja własnie nie chciałbym tego.

Z góry dziękuję za pomoc.

Tor_
21-11-2013, 13:26
Spokojnie zrealizujesz to darmowym sigplus (http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/galleries/content-photo-gallery/11426?qh=YToxOntpOjA7czo3OiJzaWdwbHVzIjt9) .Jeden folder jako jedna kategoria.Ustawiasz {gallery count=1} Pokazuje jedno zdjęcie po kliknięciu pokazuje resztę w wyskakującym oknie

kapsel2105
21-11-2013, 19:22
A mógł by kolega pokierować mnie "za rączkę" jak zrobić to w tym module ?
Rozumiem że chodzi o plugin, a to powyżej mam wpisać w artykuł:


{ gallery count=1} nazwa_folderu_ze_zdjęciami { / gallery }

tylko w jaki sposób dalej to umieścić w div`ie abym miał ładnie jedno obok drugiego, czyli obrazek ze zdjęciami kategori1 obok obrazek ze zdjęciami kategori2 obok obrazek ze zdjęciami kategori3 ...itd.