PDA

Zobacz pełną wersję : Pisanie artykułów przez uzytkowników



elektro-technika
25-11-2013, 16:22
Wiitam jestem nowym uzytkownikiem i mam problem zeby stworzyć własny szablon dodawania artykulow przez uzytkownika coś tak jak by formulaz ktory po wypelnieniu przez uzytkownika ukarze się jako artykuł i zostanie przypisany do kategorii która wybierzeuzytkownik dodałem na stronie głównej strony opcje dodaj artykuł i chcial bym go edytować czyli dodać dodatkowe pozycje do wypełnienia przez uzytkownika np:
1-tytuł artykułu
2-wstaw zdjęcie z komputera (zdjecie zostaje wysłane na serwer oraz zostaje dodane do artykułu)
3-dodaj plik PDF z komputera (PDF zostaje wysłany na serwer oraz zostaje dodane do artykułu)
4-dodaj opis artykułu
5-wybierz katerorie artykulu (rozwijane menu z wyborem kategorii do której ma być przypisany artykuł)
6-Opis 1
7-Opis 2
8-Opis 3

po wypełnieniu tych pól chciał bym by artykuł wyglądał tak jak na zdjęciu w takiej kolejności zdjecie dodane po lewej stronie art. o wymiarach np. 150x100 obok zdjecia po prawej opis 1,2,3 ponizej zdjecia opis artykulu, a pod opisem przyciski czytaj i pobierz pdf walcze z tym juz od tygodnia i nie moge soobie z tym opradzic google zawodzi prubowałem juz instalowac chromoforms,ckforms,fields attach itp.
bardzo prosze o pomoc

7147

Karol99
25-11-2013, 18:29
Może pomoże Ci komponent jednego z Forumowiczów, opisany tu: http://forum.joomla.pl/showthread.php?71957-Fields-and-Filters-czyli-Pola-i-Filtry-dla-Joomla!-3-x-i-2-5-x

elektro-technika
26-11-2013, 18:23
chciał bym go przetestować lecz po instalacji gdy wchodze w komponenty/fields and fiteres wyskakuje mi błąd Fatal error: Call to undefined method FieldsandfiltersFactory::getHelper() in /home/ebooki/public_html/administrator/components/com_fieldsandfilters/views/cpanel/view.html.php on line 82 w
czym może tkwić problem?

KES
26-11-2013, 19:00
Zmień wersję na PHP 5.3. Jeżeli to nie rozwiąże Twojego problemu to napisz na priv.

elektro-technika
26-11-2013, 19:38
Bardzo dziękuję za pomoc zadziałało