PDA

Zobacz pełną wersję : Konfiguracja nawigacji.



DrSolferno
26-11-2013, 22:33
Witam.

W joomla! jestem jeszcze "zielony" więc sprawa może być prosta, lecz nie wiem jak to ugryźć.
Mam do zrobienia stronę. Na tytułowej, mają być dwa przyciski: jeden prowadzący do jednej dziedziny działalności i drugi do drugiej. Dodatkowo na tej stronie ma być menu główne, ale tylko z dwoma pozycjami: start i kontakt ( menu poziome pozycja 1). Po wybraniu dowolnego przycisku, odwiedzający ma być przekierowany do danej dziedziny, a tam w pozycji 1 ma mu się ukazać menu dotyczące tego działu.
Próbowałem rozwiązać to w ten sposób, że na startowej wyświetla się przegląd kategorii z dwoma artykułami (mają się tym zająć jeszcze chłopaki od pozycjonowania i coś pewnie pod ikonami dopiszą, więc dlatego dwa artykuły). Utworzyłem menu niewyświetlane w którym są dwie pozycje każda z artykułem będącym wprowadzeniem do danego działu. Utworzyłem menu do każdego z działów i od tej pory orka na ugorze. Pobrałem linki artykułów z niewyświetlanego menu i podpiąłem do ikon w artykułach na startowej. Ale po przekierowaniu na ścieżce wyświetla mi się, że dalej siedzę na stronie startowej, zmieniał mi się tylko treść, a menu działu się nie wyświetla (w sumie nie ma czemu się dziwić, skoro siedzę na startowej, a konfiguracja menu działów jest taka by się na startowej nie wyświetlały). I tu moje pytanie, gdzie robię błąd i jak to naprawić by osiągnąć zamierzone przekierowania?

Pozdrawiam kolegów i z góry dziękuję za pomoc.
Robert